Дмитрий Невидомый рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Apple TV 4K 32GB (MQD22), Замовлення №66194

Андрій Дудич не рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Apple iPad mini 5 Wi-Fi 64GB Silver (MUQX2) 2019

Зробив замовлення, і мені прийшов лист, щоб очікувати на товар. Пройшло 4 дні та так нічого не прийшло. Почав вияснювати, а мені сказали, що товару немає в наявності. Негативний відгук за те, що не повідомили одразу, а змусили чекати кілька днів. Видно, що магазин не зацікавлений в покупцях і у своїй репутації!
Роман Романов рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Купив: Apple iMac M1 24, Тачпад Apple Magic Trackpad 2 Silver (MJ2R2)

Купил в этом магазине iMac и Trackpad 2, доволен полностью, консультация на высоком уровне, всем советую сервис просто супер качественный, такое на самом деле встретишь редко, спасибо большое за всё!
Паршутин Дима рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22), Моноблок Apple iMac 21,5 Retina 4K 2020 (MHK33)

Нашел магазин с большим выбором и отличными ценами на технику Apple. Заказ оформлял через корзину, перезвонила менеджер через 3 минуты и уточнила по заказу и доставке. Доставка быстрая. Благодарю за сотрудничество, буду заказывать еще.
Oleksandr Nakonechnyi рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD92), Замовлення №59760

Рекомендую цей інтернет магазин, купляю вже техніку не в перше техніку епл, наступна покупка теж буде у них.
Вiтер Михайло рекомендує цей магазин
7 липня 2021

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 6 GPS 44mm Space Gray Aluminum Case w. Black Sport B. (M00H3), Замовлення №5901

Брали еплвотч в даному магазині: залишились дуже задоволеними. Ввічливі консультанти, швидке обслуговування без черг та очікувань, по товару ясна річ питань нема. Бажаю успіхів ;)
Саша Романенкова рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 червня 2021

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD82)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Хотів купити: Apple iPhone XR 128GB Blue (MRYH2)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

ціна вища ніж на хотлайні,обман клієнтів
Dard не рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Black (MRY42), Замовлення №56744

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Видали телефон залочений під американського оператора, заміну прислали з дефектом, наступний телефон видали із скритим дефектом, при чому видача відбувалась на колінцях на вулиці де повністю перевірити не можливо, в офіс не впустили, тепер ніби керівник вам зателефонує в порядку черги на протязі тижня. Пройшло два тижні, начебто почали вирішувати, принайні пообіцяли сьогодні все вирішити, прокоментую після остаточного результату!
То що?
23 серпня 2021 Відповісти
Serj Sergeev рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Black (MRY42), Замовлення №5531

Товар відповідає дійсності, швидка відправка