paksan рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2), Замовлення №101

Замовляв колонку open box. Прислали, по роботі нарікань нема. Пристрій об'єднався в пару із іншим homepod mini. Серійний номер всюди співпадає, на сайті checkcoverage навіть гарантія ще півроку. Єдине, що хотілося б зауважити: вага 349 грамів, а має бути 345. Спадає на думку, що товар після ремонту
TSkibchyk рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Apple TV 4K 2021 64GB (MXH02), Замовлення №10176

Замовив Apple TV відправили в той самий день Спочатку хотів нову переконали на опен бокс, товаром задоволений
jovan не рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Хотів купити: Чохол для смартфона Apple iPhone 12 | 12 Pro Leather Case with MagSafe - PRODUCT RED (MHKD3)

На хотлайні показувалась наявність, на сайті — теж. Замовив, одразу оплатив онлайн, передзвонили і виявилось, що чохла немає. Пройшла майже доба — гроші не повернули. Не рекомендую.
Відповідь представника «swipe.ua»
Доброго дня, Володимир, чохол забрали вранці в іншому місті, де знаходиться наш магазин, інформація про наявність відображалась, так як ввечері ми переглядаємо всі товари, і забираємо з сайту та хотлайну продані позиції, після вашого звернення, я уточнила інформацію, і відразу ж зателефонувала вам, і сказала що немає товару в наявності вже, та забрали дану позицію з сайту, так як він був лише один, стосовно повернення коштів, в цю ж мить ми зробили повернення, але так як це все робиться через сервіс, можуть бути затримки, терміни від нас не залежать. Шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано, а також приносимо вибачення за спричинені незручності.
Пройшло більше доби, гроші так і не повернулись.
19 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «swipe.ua» відповів на коментар jovan
шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано, а також приносимо вибачення за спричинені незручності.
20 квітня 2023 Відповісти
В той же день я робив таке саме замовлення у іншому магазині і оплачував через ту ж платіжну систему, гроші повернулись за 10 хв. Тут гроші повертались 1,5 доби) але, на щастя, повернулись.
20 квітня 2023 Відповісти
nuts24 рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Apple TV 4K 2022 Wi-Fi + Ethernet 128 GB (MN893), Стаціонарний медіаплеєр Apple TV 4K 2022 Wi-Fi + Ethernet 128 GB (MN893), Замовлення №10083

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

відправили товар як і обіцяли все чудово, брав овпен бокс епл тв
Богдан Філіпович рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Акумуляторний пилосос philips xc7041/01, Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips XC7041/01, Замовлення №10020

Хочу подякувати магазину за оперативність , та гарне обслуговування , все супер швидко і якісно , покупкою задоволений . Свайп, ви молодці , дякую за гарний сервіс
iosiuk рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Замовлення №9918

Вперше купував в цьому магазині (ніколи раніше про нього й не чув) і все пройшло чудово. Окреме дякую за клієнтоорієнтованість в питання мінімізації ціни доставки на умовах накладеного платежу. Годинник прийшов дійсно новий, оригінальний, не активований (як і замовляв) гарантія від Apple є з моменту моєї активації. Поки що все ок, планую ще робити покупки в цьому магазині. Чекаю на відкриття магазину в Києві.
Сергей Шманев рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Philips XC7041/01, Пилосос Philips XC7041/01, Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips XC7041/01, Замовлення №9894

Купував вертикальний пилосос. Дуже оперативна реакція і професійний підхід. Відправлення протягом кількох годин, незважаючи на вихідний день. Рекомендую.
Архімед рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №9373

Ігор рекомендує цей магазин
27 червня 2022

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 256Gb

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Замовляв планшет, доставили новою поштою. У мене були деякі нарікання на зовнiшнiй вигляд, брати не став. Незважаючи на те, що покупка не була здійснена, у мене залишилися гарні враження про магазин - вони повернули передоплату на картку без проблем та розглядів. Рекомендую цей магазин.
АВІ рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone XS 64GB Space Gray (MT9E2)

Оперативне вирішення проблеми. Не бійтесь звертатись до менеджерів.