Богдан НЕЗАПОВНЕНО рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold (MGDE3)

замовляв у цьому магазині вперше, зацікавила низька ціна у порівнянні з конкурентами, залишив замовлення на сайті, менеджер перетелефонував і уточнив деталі доставки, підказав по умовах гарантії, поверення і підрахував загальну вартість з комісією Нової пошти і доставкою. По термінах обіцяли 1-3 робочі дні, так і получилось, покупкою і сервісом задоволений
отзыв который оставляет сотрудник данного магазина. Спасибо за то что рассказал как у Вас проходит рабочий день.
21 травня 2021 Відповісти
Inna Zyakina рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB White (MRY52)

Stigr Bj?rk не рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Apple MacBook air 13 Retina mvfm2 gold 2019, Замовлення №01536

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Проблемы начались с доставкой. Сейчас вопрос по предоставлению копии фискального чека на приобретения для подтверждения законного права собственности девайсом. Ссылаясь на то что они предоставили якобы чек на покупку в котором ничего кроме данных о товаре и цене не указано. На встречу решения проблемы не идут. Сервис не работает на клиента.
Альф Петров не рекомендує цей магазин
6 лютого 2021

Хотів купити: Z0YJ000VS

Не дочекався замовленого ноутбука. З'ясувалось, що я мав знати, що мав сплатити 500грн аванс! І анулюючи резерв (а ноут мав ЯК МІНІМУМ перебувати у ньому), ніхто навіть не перепитав. Перепитали вже тоді, коли продали ноут комусь іншому...
Inna Roslavtseva не рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: Apple MacBook Air 13,3, Замовлення №51434

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, сервісна підтримка

Kate Tsurban не рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Купив: Чeхол Silicone Case with Carbine для AirPods Pro (Midnight Blue), Замовлення №4560

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Margaret Lyann рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray 2020 (MWTJ2)

Александр Жарков не рекомендує цей магазин
2 січня 2021

Купив: iPhone 8 256

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

YurDen не рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Возможно и я виноват. Оплатил забрал на почте, плёнка была не оригинальная. Возможно не тот товар выбрал при покупке (у них есть на продаже и вскрытые коробочки), вернулся проверил товар в заказе, и он должен быть новым. Связался с поддержкой, но поскольку я его забрал, а не вернул на почте, то помочь мне не смогли. Фото «новых» AirPods Pro прилагается. Можете посмотреть на «оригинальную» плёночку. Дополнение. Когда подключили наушники к телефону моей девушки то высветился "Остап #19".
Alex K не рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Product Red (MRY62), Замовлення №48548

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину