Юлія Тімченко рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Сушилка для обуви Baseus Foot Quick Heat Sterilization Shoe Dryer, Замовлення №10593

Доброго дня. Сушилка просто супер! Дякую за швидку доставку та якісний товар
Дякуємо за відгук)
Alex_1988 рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6/128GB Frost Blue, Замовлення №10572

Сподобалося: оформлення замовлення

Купували для батька. Замовили легко, доставили на наступний день із самовивозом, питань немає, дякую за сервіс.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви обрали саме нас та були задоволені нашою роботою, будемо чекати на Ваш візит знову! Гарного Вам дня! З Повагою, команда мережі МайФон!
kostya motolyzhenko рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: Наушники Samsung IC100 Type-C Earphones Black, Замовлення №10558

Раньше покупал тут несколько телефонов, доставка быстрая цены приятные , решил на подарок купить наушники , выбрал нужную модель и на следующий день получил товар
01e9 рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10S 6/128GB Onyx Gray, Замовлення №000010332

Заказ пришел быстро, в заводской упаковке без повреждений. Телефоном доволен. Характеристики и комплектация товара описанны точно. Гарантийный тало и чек на покупку тоже находились в посылке. Магазин рекомендую.
Дякуємо за відгук)
nehalem не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Frost Blue, Замовлення №000010561

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Коробка з телефоном прийшла відкрита. На корпусі телефону незначні потертості. Смартфон працює
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня, коробки на телефон відкривають для того що б отримувач міг оглянути його на Новій пошті, коробки що запаковані в блістер Нова пошта не дозволяє відкривати. Після чого покупці відмовляються від покупки. Нами було прийняте рішення по замовчування відкривати коробки та тестово запускати телефони що б зменшити коефіцієнт повернення та негатива покупців. Якщо у вас дійсно є потертості то вам потрібно звернутися за номером телефону інтернет магазину 0800212668 та обміняти його. Ми завжди йдемо на зустріч нашим покупцям. Вам потрібно було лише зателефонувати і ми відразу б обміняли =) Дякуємо за розуміння
Mari30 не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Onyx Gray

Ви вирішили проблему з магазином, чи так нічого Вам не повернули?
20 липня 2022 Відповісти
Валерий Шевченко рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Наушники PANASONIC RP-HJE125E-K (Black), Замовлення №000010494

отличный магазин чек, накладная, гарантийный талон и пакетик вложены в бандероль
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за замовлення, ми завжди комплектуємо свої відправки з повним пакетом документів для того щоб по гарантійному випадку у наших клієнтів не виникало проблем
Goruk рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: XIAOMI Poco X3 Pro NFC 6/128Gb (frost blue) Global Version

Обслуговування та доставка відмінна. Телефон бомба.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за приємний відгук)
Andrew Hanushchak рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Лазерна лінійка Hoto

Задоволений покупкою, оперативним прийняттям замовлення. А також високим рівнем і чемністю оператора.
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо, ми прагнимо надавати найякісніший сервіс)
Серёга Денисюк рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Купив: Xiaomi 11lite 5g ne

Утром закал, следующее утро забрал на почте, при самой выгодной цене
Дякуємо за позитивний відгук