Andrew Korin рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: LG 38WN95C-W 38-Inch Curved UltraWide

Сьогодні отримав монітор. Усім задоволений. Було приємно спілкуватися з представником магазину. Дуже рекомендую їх!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Андрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Інна Кубка рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: робот пилосос Proscenik, Замовлення №59000872726114

Дякую за пилосос. всім задоволена, замовлю ще у Вашому магазині
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Інна, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Наташа Кохановская рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Холодильник Gorenje, Замовлення №59000859120035

На днях придбала холодильник у цьому магазині, роботою якого я цілком задоволена, оформляла покупку під замовлення, доставили швидко та оперативно, приємне спілкування з менеджерами, товар відповідає фото! Задоволена роботою та якістю товару!)
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Наталія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Володимир Біловус рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: IRIX Cine 21mm T1.5 Lens metric, Замовлення №59000853890192

Рекомендую компанію! Ввічливе ставлення до клієнта, готові допомогти розібратися у деталях покупки. Враховуючи достатньо дорогу покупку ставляться з розумінням і відповідальністю. Жодних непорозумінь не було. Швидко відповідають у месенджері стосовно запитань по покупці.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Кирилл Топор рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Bosto bt-16hdt

Товар приїхав цілий, упаковка яскрава, зручна. Комплектація повна. Виникли проблеми з планшетом, але сервіс допоміг вирішити ситуацію. Сервіс крутий, рекомендую.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Кирило, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
vykhhh рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Marshall Kilburn ll портативная акустика, Замовлення №59000846836897

Был нестандартный заказ. Покупателю, то есть мне, нужно было изделие, которое продавалось в Европе, не у нас; в погоне за звучанием. Нашли, много общались, всю дорогу информировали, доставили. Цена получилась такая, как оно же и у нас. И качество тоже. Магазин работал хорошо.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Ігор, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Юра рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: Samsung HW-Q990b, Замовлення №59000838447179

Все пройшло чітко у зазначений термін .
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Юрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
alexvakulov1972 рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: Dewalt dcf850p2t, Замовлення №59000838918486

Товар пришёл быстро. Все согласно заявленным характеристикам. В работе ещё не проверял. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Олексій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!
Юрий Корсуновский рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: Цветной лазерный принтер Canon i-SENSYS LBP621Cw, Замовлення №196669537

Спасибо продавцу Андрею. Приятно работать с порядочными людьми. Все информативно. Благодаря продавцу заказать товар не сложно. Хороший магазин. Рекомендую. Будет возможность, без сомнения закажу, что то еще.
sentinel666 рекомендує цей магазин
19 червня 2022

Купив: Шуруповерт Metabo BS 18 LT BL SE, Замовлення №59000831119562

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Дмитро, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24.BIZ"!