MikitaMikita рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Саундбар LG S40Q, Замовлення №9739

Аудіосистему отримав новою поштою з перевіркою при отриманні.Скидав передплату.Ціна відповідала заявленій в магазині.Товар приїхав цілий і справний, користуюсь с задоволенням
Petr Socker рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Samsung the frame TQ32LS03C, Замовлення №#9705

Тв з режимом картини придбав у хлопців. Користуюсь близько місяця, можливості телевізора відповідають заявленим виробником і продавцем
Шпион не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Хотів купити: Телевізор LG 55UQ8000

Різниця по ціні в 3000 грн.
Вiтaлій Плющ рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Lg saundbar s60q, Замовлення №9617

Ознакомившись на сайті з характеристиками, зателефонував для уточнення вартості, наявності і доставки по Києву.Привезли в той самий день ввечері.При отриманні розпакували і перевірили з доставщиком.Розрахувався після перевірки.Доставку зробили безкоштовно.Єдина незручність в тому,що прийшлось кидать передплату 200грн.Сума невелика але додаткові клопоти.Всі опції працюють без проблем.Нарікань до роботи продавця немає
Cергій Бoм рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №9593

Докладно пояснили по характеристикам і особливостям різних моделей.Вдалося підібрати оптимальний варіант для мене.Придбав найновішу модель з крутим пультом на сонячній батареї і тоненьким корпусом.
Andrey K не рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE43Q67A

Типова ситуація ціна на сайті і по факту відрізняється на 3000 грн
Мaкcим рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60T, Замовлення №9573

Магазин запропонував недорогий но безпроблемний варіант для дитячої кімнати.Покупкою задоволений
Valеriy рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: LG 43NANO769QA, Замовлення №9564

Покупкою в магазині задоволений, товар доставили в той же день. Буду звертався ще.
Вaлeрій рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q60B Soundbar, Замовлення №9547

Yuriuy M рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Lg 55nano919pa , Замовлення №9529

Прислухався до порад магазину по телевізору.Потрібен був для ігор і перегляду спортивних трансляцій з екраном,що працює на високій частоті. В результаті задоволений, повністю відповідає моїм потребам. Особливо хочу відзначити зручність пульта-вказівки.