Денис Антипенко рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (205/55R16 91H), Замовлення №49910

Можу сміливо рекомендувати і товар і магазин! Жодних нарікань.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже цінуємо рекомендації від наших клієнтів! Будемо раді новим зверненням! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Вадим Беспалько рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Hankook Winter I*Cept X RW10 225/65 R17 102T 4x4625, Шини, Замовлення №No49059

Дякую
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Mykhailo Shevchuk рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зимові шини Tigar WINTER (215/55R18 99V), Замовлення №49591

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Загалом рекомендую, однак ціна на Хотлайні, сайті та при розмові з менеджером відрізняється, синхронізація проходить не надто швидко. Ціна на дані колеса була найнижча серед всіх магазинів, однак, домовились про доставку Делівері, обіцяли на наступний день відправити, проте не дочекався, при розмові з менеджером запропонували відправити Новою Поштою, прийшло на наступний день, колеса серпень 23 року.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Так, дійсно на Хотлайні не моментально ціни оновлюються, на жаль. Вдячні Вам за замовлення, очікування та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Елена Міхайлова рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Rosava SNOWGARD Van (205/65R16 103R), Замовлення №49355

Приємне спілкування,гарна ціна, швидка доставка, рекомендую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Вдячні за звернення та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
tvfanni рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Nexen Winguard Sport 2 SUV (235/60R18 107H), Замовлення №48676

мені сподобався продукт(шини реально були 23го року і по тій ціні, шо на хотлайн) і сервіс цієї компанії теж гарно пропрацьований(єдине, що не пояснили детально всю вартість, з урахуванням передплати і сервісу НП) .сміливо можу рекомендувати цей магазин, а от сервіс Нової Пошти зовсім не сподобався. замовив поставку в офіс, на певний час. 4 дзвінка, купу повідомлень, але курєр не приїхав в той час, який був вказаний, приїхав на наступний день і знов не в той час
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за детальний відгук про товар та роботу нашого магазину! Нам дуже приємна ваша оцінка! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Avtostil рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Летняя шина Doublestar Crossleader DSS02 265/65 R17 112T )210088, Резина літня, Замовлення №45300

Магазин рекомендую. Замовляю вже не вперше. Чудові консультанти. Товар приїжджає вчасно
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дуже приємно отримати відгук від постійного клієнта! Вдячні за довіру. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Лілія Точена рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip 9 (165/70R14 81T), Замовлення №48103

Працює магазин добре, заявлений товар є в наявності, шини буду випробовувати зимою, про це напишу пізніше, рекомендую
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та вашу оцінку! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Victor Borshak рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Toyo Observe GSi-6 HP (235/40R18 95V), Замовлення №48133

Шукав одну низькопрофільну шину перед зимовим сезоном. Gumma єдиний магазин, який погодився відвантажити. При цьому ціна виявилася навіть нижче ніж я платив за подібну шину минулого року в інших магазинах. Відправили швидко, оплата після отримання. Все супер, приємно здивований.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Раді, що змогли Вам допомогти! Дякуємо за детальний зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Евгений Яцуненко рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Goodyear EfficientGrip Performance 185/60 R14 82H, Замовлення №47824

Износились 2 колеса , обратился на сайт мне подобрали Goodyear EfficientGrip Performance 185/60 R14 82H. Заказ отправили в тот же день. Оплату сделал сразу что бы не переплачивать на новой почте. Доволен покупкой , шина не шумная и очень хорошо держит дорогу в особенно в мокрую погоду. Спасибо за рекомендацию и хороших вам продаж. Спасибо !!!)
Nataliya Aleshko рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: 4*Premiori ViaMaggiore ZPlus 205/60 R16 92H , Замовлення №48026

Дякую за швидке та комфортне обслуговування! Резина прийшла вчасно (навіть скоріше), А особливо сподобалися пакети на колеса в подарунок :)
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Нам приємно отримати ваш схвальний відгук! Будемо раді новим зверненням! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA