Дмитро рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Apple MacBook Pro 16" M1 Pro MK1E3 Silver, Замовлення №1657

Замовив - на наступний день вже забрав, все пройшло чудово. Дякую, буду ще користуватись даним магазином!
Сергій Романов рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB eSIM Blue (MQ3W3), Замовлення №000001655

Вперше скористався послугами даного магазину і повністю задоволений цим. Швидка доставка, відповідність ціни (яка приємно вразила), спілкування з продавцем та територіальними працівниками, все на високому рівні.
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що вам усе сподобалося)
OlegOwl не рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 128GB eSIM Midnight (MPUA3)

Подано хибну інформацію, що на цей товар доступна розстрочка 0% від ПриватБанк. На справді, ця опція не доступна. Оновіть інформацію, будь ласка.
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня, Олег! На нашому сайті є повна інформація щодо кредитних пропозицій на сторінці товару, але на самому Хотлайні ми не маємо можливості керувати потоварно. На жаль на цей товар дійсно немає розстрочки від ПриватБанку. Дякуємо за відгук!
Anton Adamchuk рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14, Замовлення №20450644137108

Були певні затримки з поставками товару з-за кордону, тому термін отримання товару був трохи зсунутим, проте консультант магазину надавав всю інформацію про стан справ (де зараз товар, які виникли проблеми) і за це я дуже вдячний. Також отримав подарунок від магазину. :) Товаром і сервісом дуже задоволений, всім рекомендую
Школьный Валерий рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MM9L3), Замовлення №SCMVYC2L3DR

Vlodko Lviv рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Silver (MQ9V3), Замовлення №НФНФ-000006

Відправили в день замовлення, наступного дня забрав. Ніяких заплатіть нам всю суму вперед, розрахунок при отриманні. На всі питання відповідали грамотно, швидко і по суті. Рекомендую!
Відповідь представника «TEHNOBOT»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та дуже раді, що ваше знайомство з нами залишилося приємним!)
Ivan Dzyubuk рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 1TB eSIM Silver (MQ933), Замовлення №#000001632

Andrii Dudko рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Чехол для айфона , Чохол Apple для iPhone 12 / 12 Pro Leather Case with MagSafe Saddle Brown MHKF3 , Замовлення №000001624

Все оперативно. Рекомендую.
Alexandr Romanishin рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (Z160000AU, Z16000129), Замовлення №000001612

Все було добре) зробили безкоштовно гравірування клавіш на ноуті та подарували стиснуте повітря) сам ноут крутий. Магазин рекомендую
Alexander Tarasyuk рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №00НФ-000276

Оперативно прийняли замовлення, сформували рахунок-фактуру, прийняли оплату в безготівковій формі і відвантажили замовлення. Раніше купував в іншому магазині, тепер планую купувати тут. Продавця рекомендую