Михайло рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Пральна машина автоматична Siemens WM14N2L3UA, Замовлення №2595

Бездоганна упаковка та швидка доставка. Все прийшло в ідеальному стані, і я обов'язково буду рекомендувати цей магазин своїм друзям
Darina рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Фен для волос Dyson HD07 Supersonic Hair Dryer Iron/Fuchsia , Замовлення №2623

Рекомендую магазин для співпраці.
Хрущ Олег рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Прасувальна система Miele B4847 FashionMaster, Замовлення №2585

Замеченный к работе магазина нет. Вот себя рекомендую магазин.
Олександр не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №1

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив стайлер Dyson Airwrap Multi-styler Complete Long Nickel/Copper Впевнили що це оригінал, швидко забрав з нової пошти. Вдома впевнилися що не оригінал. Відправили повернення, але гроші так і не повернули, дозвонитись до них не реально. Вже як місяць не повертають гроші і не виходять на зв’язок.
Мне с декабря не возвращают деньги! Пишите заявление, ждем результаты
15 лютого 2024 Відповісти
Maksim1979 рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Стайлер Dyson Airwrap Complete Long Prussian Blue/Rich Copper (395899-01), Замовлення №2604

Подарок куплен и я доволен, осталось дождаться дня рождения и вручить его именнинице. Продавец как всегда на высоте. В этот раз только доставка еще быстрее, чем в прошлый. Вы ТОП!
Snizhana Korzhenko рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Електром'ясорубка Торгмаш МИМ-80, Замовлення №2557

Магазин відмінно тримав мене в курсі статусу мого замовлення через електронні листи та повідомлення, що дало мені впевненість у тому, що моя покупка обробляється належним чином.
Roma77735 рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Premium Iron (1.512-557.0), Замовлення №2603

Швидко опрацювали замовлення і відпарвили в той же ж день. На сайті вірно вказані наявність та ціна.
Кікоть О рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Siemens WM14N2L3UA, Замовлення №2595

Приальна машина якісна, збірка як і обіцяли. Обслуговування на рівні.
Oleksandr Liakh рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Miele WTR 870 WPM, Замовлення №2552

Надійний магазин! Я вже кілька разів робив покупки в цьому інтернет-магазині і завжди залишався задоволений. Великий вибір товарів, чіткі описи та реальні відгуки клієнтів дуже допомагають при виборі. Доставка завжди вчасна, а товари приходять добре упакованими.
Алла Антонівна не рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: стайлер «Dyson Airwrap Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №147/4

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ви повернули стайлер в магазин? Бо той, який мені продали має аналогічний серійний номер T4M-EU-RGA2316B. 17.01. його забрали з НП 172 м. Києва. Таким чином, як тільки я його повернув, його одразу перепродали Вам? Тобто, ніхто на склад його не приймав і не оглядав для повернення мені коштів.
Алла Антонівна відповів на коментар Myko Mishchanin
Як я дізналася в Коцюбінському в них знаходиться склад, а НП 172 (подивилась на карті) недалеко від Коцюбинського. Все збігається. Потрібно відео з камер спостереження НП 172, щоб побачити хто отримував "повернення". До речі, відмотавши плівку назад, можно співставити час і побачити хто Вам відправляв посилку
28 січня 2024 Відповісти
Як мені сказали в іншому магазині, скоріш за все були злиті серійні номери реальних стайлерів відповідного кольору, саме тому ви можете їх перевірити на https://www.dyson.com/your-dyson/add-a-machine. Теж саме було і з моїм замовленням