Oksana Samoilenko рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: Litnya shina BRIDGESTONE Alenza 001 225/60R18 100H, Замовлення №72510093

Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Раді, що вам все сподобалося!)
maxell maxell рекомендує цей магазин
21 квітня 2022

Купив: Летние шины Hankook, Замовлення №72510804

Спасибі, все якістно та швидко рекомендую
Андрей Фарапонов рекомендує цей магазин
21 квітня 2022

Купив: Michelin primacy 4+, Замовлення №72510488

Гарний магазин, гарна резина)
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Раді, що вам все сподобалося!)
валерий пивоваров рекомендує цей магазин
14 квітня 2022

Купив: Nokian Nordman S2 SUV (215/65R16 98H)

Рекомендую магазин
Дякуємо за відмінну оцінку нашої роботи! Раді, що вам все сподобалося!)
zdorovanu не рекомендує цей магазин
9 квітня 2022

Купив: Zakaz #71439984 oformlen: , Litnya shina HANKOOK VENTUS PRIME 3 K125 225/60R17 99V (4od.)., Замовлення №71439984

Резину купил перед Новым годом. При формировании заказа указал как можно «свежее», в итоге отправили с датой 2112, ну да ладно Новая и новая. Сегодня переобувался, на балансировке все 4 колёса какие-то кривые, Диски новые. Очень не приятно, ваше счастье что прошло больше 4 месяцев и вам ничего не смогу предьявить!!!!больше на этом сайте принципиально ничего не буду заказывать!!!
Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі за незручності. По-перше: виробництво моделі HANKOOK Ventus Prime 3 було розпочато з 2015 року, тому Ваші колеса ніяк не можуть бути 21 тижня 12 року. Тим паче, якщо Вас не влаштовувала дата виробництва - щонайменше, можна було звернутись до магазину та обговорити цей момент або відмовитись від отримання шин. Другий момент: стосовно того, що колеса проблемні. У нашому магазині є гарантія на перше балансування. Що це означає? - Якщо при балансуванні виявляються дефекти на шинах, або вага балансувальних тягарців виходить за допуски (за умови, що колесо ще не встановлювалося на авто) - то Ви звертаєтеся до магазину, а ми вирішуємо питання стосовно заміни. І не дивлячись на те, що минуло 4 місяці, Вам варто було зателефонувати до нас та повідомити про свою проблему. Звернення від Вас, нажаль, ми не отримували. Відповідно гарантія на перше балансування теж сплинула. Нагадуємо, що у Вас є гарантія на виявлення прихованих виробничих дефектів в межах терміну служби шини, тому в разі чого - звертайтеся. З повагою, Rezina.cc.
Vitalii Honchar рекомендує цей магазин
28 березня 2022

Купив: KORMORAN All Season 215/60R17 100V (4od.), ROADSTONE ROADIAN H/T SUV 235/60R18 102H (4od.), Замовлення №72503434

В тяжкий час війни знайшли швидко шини. Вміло передали на сто, взяли старі на зберігання. Супер!
Євгеній Савеленко рекомендує цей магазин
26 березня 2022

Купив: NOKIAN Nordman SX2 205/60R16 92H, Замовлення №72502999

Все на рівні, молодці. Зараз звісно біда з асортиментом, але то таке.... на жаль такі часи. В цілому магазином і сервісом задоволений, беру не перший раз і за потреби обов'язково повернуся )
Andrii Lutsiuk рекомендує цей магазин
24 березня 2022

Купив: NOKIAN Hakka Green 3 205/55R16 94H, Замовлення №72502941

Рекомендую магазин. Все оперативно, по суті. Враховуючи, що в країні війна магазин працює і надаєте сервіс професійно. Дякую!
belgeu рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Літня шина NOKIAN Nordman S2 SUV 215/65R16 98H, Замовлення №72498813

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Товар у наявності 2022р виробництва.
Anastasiia Malezhyk рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Zimova shina MICHELIN Alpin 6 225/45R17 94V (1od.), Замовлення №72493820

Спасибо за оперативную доставку!