MisAlya рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Автосигналізація Tiger Bastion BS-777, Замовлення №180754

Допомогли обрати, швидко відправили.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо вам за відгук та підтримку! Ми віддані покращенню наших послуг і сподіваємось на подальшу співпрацю.
Сергій Надточій рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Коаксіальна автоакустика Hertz DCX 160.3, коаксіальна автоакустика Hertz DCX 160.3, Замовлення №180508

Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук та зворотній зв'язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
Napeavov рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Автомобільний компресор (електричний) VOIN VL-430, Замовлення №180447

Все пройшло добре, без нарікань.
Відповідь представника «130.com.ua»
Дякуємо за відгук та зворотній зв'язок. Сподіваємось на подальшу співпрацю.
italdrill не рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Хотів купити: Електропила VITALS EKZ 2440 (16596)

Умови продажу(з ПДВ) даного товару не існує.
Відповідь представника «130.com.ua»
Приносимо свої вибачення за незручності. На жаль, не всі товари доступні до продажу з ПДВ. Щоб уникнути непорозумінь ми прибрали інформацію про можливість купівлі з ПДВ.
Protesian рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Газонокосарка GreenWorks GLM1241 (2505207), Замовлення №180154

Дуже сподобалася робота магазину. - косарка була в наявності; - ціна була така ж як на Хотлайні; - з питань, що стосуються товару якісно проконсультували; - відправили замовлення швидко; - чек і гарантійник були присутні. Я дуже задоволений покупкою і рекомендую 130 всім, хто шукає надійного продавця.
Марго рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Автомобільний пилосос VOIN VL-330, Замовлення №180194

замовляли тут нещодавно пилосос, бо ціна на товар виявилася найнижчою. так крім ціни ще й приємно здивувала швидкість роботи. відправили день в день і наступного дня, ми вже забрали на новій пошті. все пройшло швидко і файно.
Відповідь представника «130.com.ua»
Ми вдячні за ваші добрі слова та відгук. Сподіваємось, що ми зможемо надалі задовольняти ваші очікування.
AlexDVS рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Шумоизоляция StP Сплэн 3004 (Poly-4L) 75 см x 100 см, Замовлення №178904

Оформил заказ, оплатил, доставили, забрал. Всё в порядке.
simservice43@gmail.com рекомендує цей магазин
25 листопада 2022

Купив: Интеллектуальное зарядное устройство Ring RESC808 12 / 24 В, 8 А, Замовлення №178041

Все добре.Магазин рекомендую.
Дмитро Б рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Master Watt Робот-12, Замовлення №177424

Прилад працює, вже зарядив два акумулятори на 12 В. Обслуговуванням теж задоволений, Звертатись з рекламаціями поки потреб не мав.
Ярослав рекомендує цей магазин
5 вересня 2022