Максим Кальнишевский рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Шторка для ванни Arino, Замовлення №872188

Екатерина Заплюсвичка не рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Інтерактивний робот Smart Dog на інфрачервоному управлінні G1406421, Замовлення №867927

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Заказывала на подарок игрушку, но посылка пришла уже распакованная и не в полной комплектации Дозвониться не реально в этот магазин
Fargjon не рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Хотів купити: Schauma Шампунь Масло Аргани & Відновлення для сухого та пошкодженого волосся 400 мл (9000101653045)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

То товар закончился. То цена выше от заявленой.
finder_km не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Хотів купити: Полотно пильне Irwin Полотно для сабельных пил 800RG (твердосплавный абразив), 8"/200 мм, 2шт.,IRWIN (10507365)

Хотів купити в цьому магазині 3 набори пилок до шабельної пили. Оформив замовлення 27.06. Отримав на ел. пошту листа з неробочим посиланням для оплати. Попросив надати коректне посилання або стандартні реквізити. Відповіді нема до цих пір (09.07). Не потрібні їм мої гроші. Купив пилки в іншому магазині без зайвої мороки.
Тетяна178 рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WQ9 B2L, Замовлення №853805

Богдан Романишин не рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Хотів купити: дозатор для мила polyresin etna пісок

Товар замовлений в інтернет магазині, при отримані значно вища ціна. Сконтактувати з інтернет магазин неможливо, не відповідають. Не рекомендую щось в них купувати з таким відношенням до покупця
2 травня 2023 Відповісти
Юрий Северин не рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Хотів купити: Кришка Заливної горловині ГБО M14 (40750951)

Замовлений товар з 10 квітня знаходиться в статусі обробки, на телефони не відповідають, на електрону пошту також
Victoria Zaltsman не рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Фотошпалери Consalnet 3D Цветы орхидеи на воде (151V8), Замовлення №849561

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Теперь понимаю почему везде такие плохие отзывы про этот магазин!7 апреля сделала заказ ,на вайбер пришло сообщение что заказ успешно оформлен и на этом всё ,не звонков ,не смс о статусе заявки ,просто молчат .Написала на почту им тишина,написала в фейсбук тоже игнор .Категорически не рекомендую,не тратье время,это не единственный магазин в Украине ,покупайте в конкурентов, а они пусть и дальше молчат ,может с таким подходом и отношением у покупателям быстрей обанкротятся!
Олег 08 не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: Кошик для білизни

Замовив товар через інтернет. Прийшла смс- чекайте підтвердження (825917). За день нічого не повідомили. Зателефонував на гарячу 0800 50 4747, де просто нахамили... І кинули слухавку.
Ігор Лисенко не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Крісло Nowy Styl Gamer (CH) ECO-30/ECO-70 чорно-сірий (80365233)

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Никому не рекомендую эту сеть. Оплатил заказ на сайте (около 5000 грн). Ни ответа - ни привета. Дозвониться никуда невозможно. С трудом дозвонился в магазин. Сказали данного товара нет.