Замовник не рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Плитка, Замовлення №733163

Після оформлення замовлення майже місяць чекали доставки, додзвонитись неможливо, тому написала їм листа після чого передзвонили і виказали мені море притензій, що не так оформлена доставка в замовленні і таке інше. Короче, все що я отримала через місяць очікування. Тільки трата часу та нервів
Александр Чудок не рекомендує цей магазин
10 березня 2022

Купив: Памперсы, Замовлення №713823

Сделал заказ на товар, но за 3 дня со мной ни кто не связался. Номер телефона указанный на сайте не работает.
Svitlana не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 лютого 2022

Хотів купити: Ламінат, Замовлення №699882

Нікіта рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Гантели Energetics 106225-900050 8 черный

Доброго дня! Замовив в магазині гантелі, наступного дня мені відправили через декілька днів я отримав своє замовлення. Те що замовляв те і отримав. Замовлення отримав швидко та оперативно. Всім задоволений. Дякую!
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день, вдячні за Ваш відгук!
Дмитрий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 січня 2022

Купив: Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MWF 421 SL, Замовлення №700574

Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Щиро перепрошуємо за доставлені Вам негативні емоції та незручності. Ціну було змінено у зв'язку з закінченням акційної пропозиції.   Ми вдячні за розуміння!
Деньги сегодня вернули. Купил в вашем же ... в Киеве по цене, которой изначально и заказывал (4499). Чудеса.
31 січня 2022 Відповісти
Max не рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Аромалампа Ароматика Дракони квадратна, Замовлення №695146

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Нам прикро, що Ваше замовлення було затримано в обробці та відправці (це пов'язано з великою кількістю замовлень в інтернет-магазині). З приводу вартості відправки ми вказуємо на сторінці  "Оплата та доставка", що у вартість входить: «Нова Пошта (доставлення сплачується отримувачем за тарифами Нової Пошти включаючи додатковий збір за  адресний забір замовлення з магазину «Нова Лінія»).» Ми приносимо щирі вибачення за затримку з опрацюванням та відправкою Вашого замовлення !
Alexander GONCHARUK -POCHA2207- не рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Кастрюля Lessner 7л., Замовлення №697767

Заказывал кастрюли по одной стоимости на ихнем сайте, подтверждение пришло на почту с ценой,через два дня сбросили в вайбере накладную с другой ценой.На мой вопрос почему стоимость другая,ответили что акция закончилась якобы и товара нет в наличии, товара на остатках было 5 единиц.Писал,звонил,толку ноль.Самовольно отменили заказ и никакой обратной связи.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Нам прикро за таку ситуацію, щиро перепрошуємо, що ввели Вас в оману, стався технічний збій під час обміну цін (коли закінчилась акція). Приносимо вибачення та вдячні за розуміння!
Слава 1995 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 січня 2022

Купив: Плитка Opoczno Норманді графіт 30x60 x 1.6, Замовлення №696906

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал плитку ,по телефону сказали отправят вовремя ,так как уточнял что мне нужно срочно .Плитку не отправляют ,связаться с ними невозможно ,что делать я не знаю, лучше на такие компании обходить стороной
После обращения все пошло намного быстрей
18 січня 2022 Відповісти
Евгений Бондаренко не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Хотів купити: Дзиґа Auldey Infinity Nado V Nado Egg Fiery Dragon Вогняний Дракон YW634102, Замовлення №696219

Заказ оформлен в 14:40. Ждал звонка от менеджера до 18:30. Все попытки дозвониться к ним - безрезультатны. Написал письмо. На утро ответили, что еще нужно проверить наличие товара, хотя на сайте "в наличии", и, если товар в наличии, то отправлен будет не ранее 17.01.2022, хотя на сайте указано, что отправят 14.01.2022. Сервис... Даже не извинились. Еще и поставили меня в копию своей внутренней переписки с коллегами. 21 век, а сайтом и почтой пользоваться не умеют.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Перепрошуємо, що Ви не змогли отримати обраний товар. Ми будемо працювати над поліпшенням сервісу.
rin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 січня 2022

Купив: Таз Stefanplast з ручками x2, Замовлення №676166

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

заказ сделан и оплачен 23.11.2021. Сейчас 13.01.2022 (прошло более полутора месяцев). Доставки нет, возврата денег нет, от "Новой Линии" никто не звонил, при попытке дозвониться к ним -- автоответчик с "оставьте сообщение". В буквальном смысле "выброшенные деньги". Весьма рад, что заказ на небольшую сумму.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Нам прикро за ситуацію яка склалася, гроші були відправлені Вам на повернення 14.01.22 та мають надійти протягом 3-х банківських днів, прохання перевіряти власний рахунок оскільки смс про повернення не надходить. Щиро перепрошуємо за незручності!
деньги вернули путём отмены транзакции. в результате возврат получился "в прошлом", что немного непривычно искать в выписке. но всё же вернули =)
25 січня 2022 Відповісти