olia bondar не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Лампа Ledvance

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Олена Федорова не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Средство для мытья посуды, Замовлення №796733

Заказывала средство для мытья посуды. Заказ прислали со второй попытки, но, во-первых, полученный товар не соответствует выбранному на сайте, во-вторых, отправили не по адресу, пришлось платить лишние деньги за переадресацию посылки. Контактный телефон Новой линии совсем "не контактный", дозвониться невозможно.
Артур Мхитарян не рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Гипсакартон

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Мирослава Собечко не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Samsung Galaxy A13, Замовлення №765491

Vladimir Potaychuk не рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Різні будівельні матеріали (фарби та щітки), Замовлення №738592

Відповідь представника «Нова Лінія»
Шановний покупець, замовлення 738592 було зроблене 19.05.2022 отримане вами за допомогою кур'єрської служби Нова Пошта 23.05.2022. При перегляді ви виявили, що товар зіпсований і відправили назад. На жаль, ви не склали лист претензію (що значно прискорило б повернення коштів) на зіпсований товар, в такому випадку за звичай кошти не повертаються, тому, що з магазину до поштової служби ми передали товар у належному вигляді. Зі своєї сторони ми пішли на поступки так, як сума замовлення дійсно велика 9412.50 грн, ми звернулися до компанії перевізника і знайшли рішення проблеми. Повернення коштів мало відбутися в декілька транзакцій (так, як ваше замовлення було розділене на декілька посилок). Перша сума у розмірі 6 275 грн вже була вам повернута 18 липня 2022 року о 17:30. В телефонному режимі ми з вами на зв'язку протягом 2-х місяців. З нашого боку товар був застрахований на 100% в компанії перевізника, також ми попереджаємо про те, що якщо товар буде пошкоджений ви маєте написати лист претензію перевізнику для відшкодування.
Пунктом 29 постанови КМУ від 05.03.2009 року № 270 «Про затвердження правил надання послуг поштового зв`язку» встановлено, що поштові відправлення, поштові перекази до моменту вручення їх одержувачам є власністю відправників. Все вірно? Саме це офіційно повідомила мені Нова Пошта в листі. Так от, товар я не отримав (відмова від отримання), тобто товар не перейшов в мою власність. І при цьому ви говорите що в такому випадку ви кошти не повертаєте? Я Вас правильно зрозумів? Тоді це ніщо інше як порушення закону, чи не так?. До речі, лист претензію Новій Пошті було написано мною, вони відмовили мені оскільки я не є власником товару, право власності на товар знаходиться у Новій Лінії і ви повинні були робити це згідно чинного законодавства. P.S. Під час огляду товару ми звязались з представником магазину який нас завірив про те що магазину не потрібно предоставляти ніякі документи (претензії, заяви на виплату і тд), достатньо акта про відмову від товару під час огляду...
26 липня 2022 Відповісти
Lesia Zobenko рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Праска HausMark SI-4050A, Замовлення №608953

Замовляю у цьому магазині не вперше. Дуже задоволена обслуговуванням, менеджери ввічливі, завжди проконсультують, допоможуть, порадять. Товар прийшов повністю цілий, коробка запечатана, доставили швидко. Рекомендую))
Kristina Voloshuk не рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (MGMN3/MGLR3), Замовлення №Зiм/NZ1-1738826

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Мало того что прислали б/У телефон, хотя по телефону с контакт центром уточнила телефон новый , должен был быть , так еще и поломаный, забирать назад магазин не захотел, посоветовали обратится с сервисный центр, там подтвердили что телефон сломан, уже 3 недели в сервисе и еще не скоро сделают(
Ihor Bahlai не рекомендує цей магазин
11 червня 2022

Хотів купити: Світильник LED Gauss 15 Вт 6500, Замовлення №747429

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, на пошту прийшло посилання на оплату. Відкрив, але сплатити не зміг. Позвонити нікуди, ні один телефон не працює. Написав по пошті. Отримав нове посилання, по чкому не зміг здійснити оплату. Гіршого сервісу ще потрібно пошукати.
Зробив нове замовлення, прийшло посилання. Відкрив через компьютер, і таки з третього разу сплатив. Через смартфон не виходило сплатити.
15 червня 2022 Відповісти
Денис Бирюков не рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Hator Heperpunk HTA-820, Замовлення №740345

Коробка пришла в Новую почту просто обмотанная пленкой, хорошо что не поленился проверить коробку - были вскрыты обе пломбы на коробке. Сразу же отказался от заказа. Крайне разочарован магазином. Когда заказывал пытался узнать про наличие на складе - Тех поддержка ответила спустя 22 часа после первого звонка, которых к слову было более 5 в в разное время.
Владислав Антонович не рекомендує цей магазин
19 травня 2022

Купив: Засiб бioзахисний, готовий розчин , Замовлення №1736440

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Заказали в онлайн магазине антисептик для древесины. Спустя 6 дней заказ пришел, оплатили, забрали посылку, дома распечатали, а товар просречен на год. Не рекомендуем магазин Новая линия. Торгуют просрочкой, пользуясь тяжелым временем и доверием людей.