Mays не рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: 692955, Замовлення №692955

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Долго отправляют и нет связи! оформил и оплатил заказ 3.01. Сегодня 10.01 пришло уведомление , что отправка будет 10.01. Никаких уведомлений не было до этого, на почту e-support@nl.ua отправлял вопрос - молчат, горячая линия просто стоит в ожидании "ожидайте ответа оператора" - номер городской, у меня просто снимает деньги и не дает туда звонить с телефона.
Позвоните в банк и подайте заявку на возврат денег, я так сделал, от новой линии нет ответа
13 січня 2022 Відповісти
10.01 действительно отправили, 11.01 заказ пришел в отделение курьрской службы. Забрал, товар хороший, как магазин рекомендовать пока не могу!
14 січня 2022 Відповісти
Decor Kyiv рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Купив: Рація Click 2 шт. на 1 км (жовта + блакитна) CLK-Y033T-BY x 1, Замовлення №688841

Получил Рации, вставили батарейки, оказалось, одна рация не передает сигнал, написал в службу поддержки, мне выслали все необходимые документы на возврат ( нужно было написать две заявы одинаковых на а4 листочках ) , документы заполнил, товар отослал назад, фото чека предоставил. Деньги без задержек вернули на карту. из минусов- доставка обошлась 73 грн
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Щиро вдячні за Ваш відгук та розуміння.
root-x не рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Купив: Тумба Water House біла під пральну машину та умивальник Dallas 120 x 1, Замовлення №690309

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Оформил заказ 27.12.21 со мной связался оператор 28.12 я оплатил полностью заказ , обсудили доставку новой почтой, сказали 29 будет отправка. Уже 07.01.22 и отправки до сих пор нет, на звонки не отвечают, на автоответчик оставил кучу голосовых перезвонить и толку ноль! Такое чувство что они обманули. Самый ужасный сервис!
Viktor K. не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Поупка телевизора Phillips 43PUS7855/12, Замовлення №690873

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

OzzyZig не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Хотів купити: Клавіатура Cougar vantar

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення? Дійсно могла статися така ситуація, але річ у тім, що ми продаємо товари з Фізиних магазинів, обраний Вами товар просто могли придбати до вас, а наявність на Хотлайні не встигла оновитися. Нам дуже прикро, що сталася така неприємна ситуація, приносимо свої щирі вибачення!
Дуже дивно, що номерів замовлень не вказано. Графа була і я її заповнив при написанні відгуку. 690774 та 689262.
30 грудня 2021 Відповісти
Ksenia Iaremenko рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка Redmond RMC-M26, Замовлення №608953

Покупала мультиварку сестре на День Рождения. Связались быстро. Отправили на следующий день. Мультиварка приехала целая, в полной комплектации. Приготовили пару блюд, все получается вкусным. Рекомендую))
Відповідь представника «Нова Лінія»
Щиро вдячні за Ваш відгук!
Andrewsh не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: плитка керамічна, Замовлення №689517

Одну пачку керамічної плитки запакували в дерев'яну обрешітку вартістю 155 грн., разом 312 грн. - за пересилання товару, який коштував 320 грн. Хоча крихкі товари потрібно обгортати пупиркою, при чому тут взагалі дерев'яна обрешітка?
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Нам прикро, що наш менеджер не попередив Вас про платіж за дерев'яне о решетування. Та на жаль за правилами перевізника, керамічні товари ми не можемо відправляти без дерев'яного обрешетуваня. Це вказано на сайті в розділі " оплата та доставка".
Крамічна плитка БІЛЬШЕ НІЖ 1 упаковка запаковується в дерев'яне обрештування. Я замовляв лише 1 упаковку. Пункт 3.4 правил Нової пошти (крихкі, до 30 кг.) "має бути закрите з усіх боків пом'якшувальним матеріалом - 3 шари пухирчастої плівки або не менше ніж 2 см. з кожної сторони іншим пом'якшувальним матеріалом." Прошу повернути кошти 319.80 грн. за товар на картку, з якої вони були оплачені.
28 грудня 2021 Відповісти
Согласен с Andrewsh, в \"Правила упаковки отправлений\" - \"Групові відправлення плитки в заводському пакуванні\" - у жорсткий дерев’яний каркас. Про одиночную упаковку плиток не сказано в каркас. «Новая Линия» а вы связались с Новой почтой чтобы уточнить ? У вас указано в \"оплата та доставка\" как сноска текст со звездочкой, у \"плитка\" звездочки нет в \"Група 1\" товаров. Даже не смотрите свой же сайт, а пишете \"прикро\", что прикро?
11 січня 2022 Відповісти
Andrewsh відповів на коментар Mays
Нова пошта відповіла, що відправник замовив таке пакування.
11 січня 2022 Відповісти
Сергей Курзюк не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Шина175/65/14 hankook, Замовлення №690211

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Оставлял заявку на шины 2 раза,в1 день так никто и не перезвонил, на 2 день позвонила девушка и сказала ,что они не отправляют наложенным платежом, только по 100%предоплате хотя на сайте этого прописано не было.На мой вопрос почему так она сказала,что вот как-то так я вам сейчас об этом сообщаю.Не рекомендую ни кому, зря потраченное время.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Сергій, на жаль ми не відправляємо шини без 100% оплати (це вказано на сайті в розділі "оплата та доставка"). Причиною тому, що не завжди покупець забирає обраний товар, а компанія зазнає збитків за його відправку. Для того щоб уникнути зайвих витрат в нас є послуга "оплата карткою" якою Ви завжди можете скористуватися.
Veta Veta не рекомендує цей магазин
26 грудня 2021

Купив: Посуда luminarc

Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення?
Алексей Фомин не рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Засіб для чищення ColorWay 100 мл (CW-4129) (31257490), Замовлення №685156

Оформил в магазине заказ. Магазин выслал подтверждение что все укомплектовано, ожидается оплата в течении часа. Оплатил. прождал 4 дня. 2 дня потом звонил в тех поддержку, дозвонился, сказали заказ был отменен, ждите возврата денег. Прошла неделя, денег нет, дозвонится ни куда не получается. Обходите магазин стороной
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Щиро перепрошуємо за ситуацію яка склалася, та за нашими даними кошти були відправлені на повернення 18.12.21 (можливо не надійшло смс повідомлення або ж Ви не помітили) перевірте, будь ласка, свій банківський рахунок.
Добрый день. 21.12.21 в 23:59 ( после комментария на хотлайн) по данным банка деньги вернулись. Спасибо за контакт хоть через такой канал связи
23 грудня 2021 Відповісти
Гість
В цивилизованых странах за срыв поставок платят неустойку !
24 грудня 2021 Відповісти