Виктор Кацупа рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: ДІА-Н 3000 AL, Замовлення №14842

Компактний стабілізатор, встановив у передпокої, якість радує. Замовлення прийняли за 10 хвилин і відіслали, спасибі велике. У коробці була інструкція, тож розібратися, як усе працює не склало труднощів
Романченко Ден рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: logic power agm a 12 , Замовлення №14382

Заказ оформлен быстро, менеджер перезвонила, уточнила данные о заказе, оплату. Заказ пришел быстро.
Дмитрий Белий рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Элекс ампер, Замовлення №1555

Хороша компанія, все швидко і чітко. товар відповідає заявленому
Броварчук Марія рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Awatton new silver, Замовлення №70795

Швидко відправили посилку і все в точності відповідає опису. При тому, що ціна аналогічного товару в інших магазинах вища.
Slavik1986 не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Хотів купити: hyundai-hhy-3050f

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Товар зазначений як в наявності, по факту відсутність, і приблизна дата наявності через 2 тижні. Не рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «7sorok.ua»
Вибачте за незручність, але ми працюємо в рамках наявних можливостей. З урахуванням війни 2 тижні чекати, це не найгірший варіант. Постачальники не встигають поставляти даний товар. З нашою перемогою - все зміниться. Слава Україні!
Alexandr Kotenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 січня 2022

Купив: Стабилизаторы напряжения: LogicPower LP-3500RD (Код товара: 15154-093087)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовив товар вранці. І в каталозі "Hotline", і на сайті компанії товар значився як "в наявності". По факту - ввечері передзвонили сказати, що товару немає. Витратили день мого часу :(
Відповідь представника «7sorok.ua»
Дякуєм за відгук. Нажаль постачальники не встигли обновити свій прайс з наявність даного товару, адже наш сайт синхронізований з їх прайсом. Вибачте за незручності.
vugluskr рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Стабілізатор напруги Укртехнология HCH-12000 Infinity

Допомогли з підбором стабілізаторів напруги згідно вимог, привезли швидко всім задоволений
KostyaRib не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Хотів купити: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 9-1-25 v2.0, Замовлення №35079

Сподобалося: оформлення замовлення

Пытался заказать товар, стабилизатор Элекс Engineering Ампер У 9-1-25 v2.0, как оказалось его нет в наличии и уже не будет.. зато предлагают аналог и конечно дороже почти на 1000 гривень... это не серьёзно как то! Не рекомендую данный магазин
Відповідь представника «7sorok.ua»
Добрий день! Ми завжди рекомендуємо гарний аналог, якщо товару немає в наявності. Вибачте за незручності.
dmitri_l не рекомендує цей магазин
2 серпня 2021

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор Weekender GS2200i

Кликбейт! выставляют наличие на товары, которые давно сняты с производства. их нет и быть не может. в телефоном разговоре пытаются продать что-то другое.
Відповідь представника «7sorok.ua»
Добрий день! Від постачальника такої інформації не отримували. Чекаємо поставку у вересні. Ми пропонуємо аналог, якщо товару немає в наявності. Це нормальна практика, адже в 2021 році складнощі з наявністю продукції відчувають всі постачальники. І якби цей генератор не очікувався, то його би не продавали як мінімум 7 продавців на хотлайні!
Роман Кириченко рекомендує цей магазин
25 червня 2021

Купив: Стабілізатор напруги Voltok Grand plus SRKL16-15000

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «7sorok.ua»
Дякуємо за гарний відгук та добрі слова.