Dmytro Bogushh рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (MGMN3/MGLR3)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, відвантаження товару

Приїхав не м’ятий, що буває при транспортуванні, за це вже дякую ) Не лагає. Обслуговування нормальне, якість товару гарна.
Павло Гуманюк рекомендує цей магазин
12 лютого 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Product Red (MWLG2)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, відвантаження товару

Брав у цьому магазині ,місяць користуюсь ,все добре . Замовляв через швидке замовлення, приїхав Новою Поштою.
Maxim Orel не рекомендує цей магазин
2 лютого 2021

Хотів купити: Ноутбук Google Pixelbook Go (GA00526-US)

Даже телефон на сайте недоступен. На форму обратного звонка и заказа не реагируют.
7 вересня 2020

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Legion Y540-15 (81SX00PRPB)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Хотел заказать у этого магазина ноут, в итоге сайт грузился 15 минут, при том что интернет-соединение было отличное. Решил позвонить оператору и спросить о наличии ноутбука – на сайте не указан мобильный для связи, только городской номер телефона, на который звонки платные. Решил оформить заказ, чтоб мне сами перезвонили. Оформил. За 2 недели так и не позвонили.
Леонід Корнійчук не рекомендує цей магазин
18 липня 2020

Хотів купити: Dell G3 15 3590 (G357161S2NDL-61B)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Хотел купить ноутбук, сделал заказ. Написано что позвонят позже. 4 часа никто не звонит. Набрал сам 2 раза, все еще игнор
Dmitry не рекомендує цей магазин
23 квітня 2020

Хотів купити: Ноутбук MSI P65 9SE Creator (P659SE-1084US)

При общении с оператором выяснилось, что данная модель (конкретно с 32 GB RAM) в Украину не завозится, хотя числится в наличии на сайте.
Игорь не рекомендує цей магазин
18 листопада 2019

Хотів купити: Ноутбук Dell Inspiron Chromebook C7486 (C7486-3250GRY-PUS)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

На жаль, багато спроб на протязі декількох днів, додзвонитись до магазину не увінчались успіхом. Не відповідають на дзвінки!
victorio не рекомендує цей магазин
4 липня 2019

Хотів купити: Ноутбук ASUS ZenBook UX430UA (UX430UA-GV535T)

Asus UX430UA-GV535T Вказано як в наявності, хоча його вже давно немає (у жодному з 4ох магазинів які зазначають ціну на нього). кажуть, що в резерві, але його просто немає - двічі звертався. До того ж ніде не зазначено що це refurbished, а не новий.
Відповідь представника «iPhoneSale»
Добрый день, данная моделька была в резерве под клиента, клиент забрал, списали товар, уже не отображается на хотлайне и на сайте, Вам были предложены альтернативные модели по цене и характеристикам.
Двічі один і той самий ноутбук в резерві з різницею в часі в тиждень? При тому обидва рази оператор моментально відповідала, що його немає в той час як на сайті стоїть в наявності. Серйозно ви думаєте, що я повірю в це? А про те, що ви запропонували альтернативні моделі з такими ж харктеристиками і ціною - це неправда. Це був найдешевший ноут 14\" з i7-8xxx, 16GB оперативи і 512 GB SSD вагою до 1,3 кг не тільки у вас, а на всьому hotline, тому ви не могли цього зробити навіть теоретично...
15 липня 2019 Відповісти
Дело даже не в том, что с резерва забрали, а что в итоге ноут оказался не новый и это при том, что в январе того же года уже писал об этом один из клиентов. Как так можно начинать бизнес? Балл сразу в ноль уходит.
7 листопада 2019 Відповісти
anonimys не рекомендує цей магазин
16 січня 2019

Хотів купити: ASUS ROG Strix GL703GE (GL703GE-ES73), Замовлення №17087722

На хотлайне написано что товар новый, а курьер приехал с какойто картонной коробкой без пломбы, логотипов и надписей, это сразу насторожило. Далее при осмотре ноутбука на задней крышке заметел наполовину содранную етикетку с серийным номером ноутбука. Потратил 2 дня на ожидание ноутбука, в итоге отказался от такого товара.
Anastasia Shust не рекомендує цей магазин
28 червня 2018

Хотів купити: Ноутбук ASUS K556UR (K556UR-77B93AB3)

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

На сайте товар числится в наличии, но связавшись с магазином "его нет, ну и пока не будет".