Yuriy Shwanskiy рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Dfduu16546(, Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SLKM, Замовлення №4733277

Рекомендую, хлопці гарно впорались
Алексей не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Кавомашина автоматична Siemens CT636LES1

Відповідь представника «megahit.com.ua»
кавомашина є в наявності, будь ласка, передзвоніть в магазин
Дарья Берёза рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool BI WDWG 961484, Замовлення №2068

Купували прально-сушильну машину Whirlpool BI WDWG 961484 ще влітку. Дуже задоволені! Працівники megahit допомогли все оформити чітко і з доставкою не було проблем. Рекомендую.
Влад Яма не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 січня 2024

Хотів купити: Посудомийна машина Bosch SMV24AX02E

кликбейт "доставка бесплатная", а по факту только от 40к товаров. Считаю это обман обязательств по рекламе! Другими словами вам придется купить 3-4 посудомойки, чтобы получить бесплатную доставку.
Dima2122 не рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Samsung UE55CU7172, Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №09385447

Сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «megahit.com.ua»
Добрий день, ви напевно помилились, товар є в наявності, ціна актуальна на сайті, зв'яжіться з нами
Юрій Чичирко не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична LG F4V5VS1WW

Товара не було в наявності, замість нього хотіли втюхати геть інший товар за такою ж ціною
andr3wl0ng рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Посудомийна машина , Посудомийна машина Bosch SPV4EMX16E, Замовлення №7217

ціна(доречі була найнижча по Україні), якість, швидкість, доставки - все ОК! Доставили до дверей і навіть в точний час як домовлялися. Користуюсь вже 3 місяці. Не шкодуйте переплатити за функцію WIFI та синхронізацію з телефоном, це додає неабиякого комфорту в користуванні. Не потрібно більше пам?ятати коли докупити таблетки, зробити обслуговування, додати ополіскувач чи сіль - застосунок вам про все нагадає. Також відкриття дверей - дуже корисна штука.
Mark11 рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Телевізор Hisense 50A6BG, Замовлення №втратив квитанцію

Елена Бонд рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WAU28T0KPL, Замовлення №35795

Покупали стиральную машину. Все супер, доставили во двор в оговоренный срок. Покупкой и обслуживанием магазина довольны.
Ирина * рекомендує цей магазин
29 вересня 2023