Volodymyr Mykolayovych рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Ультрабук HP Spectre x360 15-EB0043DX (9GB29UA)

Купував у цьому магазині ноутбук. Через хотлайн знайшов гарну ціну. Замовив через нову пошту, запакували відмінно, відправили швидко.
Відповідь представника «АратА»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, приємного користування, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців.
Anton рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga C940-14 х360 (81Q9CTO1WW-153)

Купівля товару відбулася успішно. Рекомендую магазин до співпраці.
Yaroslav Uzhylov рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR III G531GW (G531GW-XB74)

Швидко, зручно, дякую!
Myroslav рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook S15 S512FL (S512FL-PB76)

Покупкою в магазині задоволений, все пройшло добре, дякую!
Тищук Дмитро рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Ноутбук Alienware M17 (INS0064501)

Зробив замовлення на сайті у неділю, в понеділок магазин відправив товар, ноутбук працює, нарікань немає.
Ivan Volodymyrovych рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 (20UD0009US)

Ноутбуком користуюся і без нарікань.
Олександр Породін рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Ультрабук Lenovo Yoga 7 14ITL5 (82BH000AUS)

Кваліфікована консультація та швидка робота.
Андрій Васильович рекомендує цей магазин
14 травня 2022

Купив: Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G GA502DU (GA502DU-WB73)

Дякую менеджерам магазину за роботу. Товар був відправлений і отриманий мною.
Vadym Lemazin рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: Ноутбук HP ENVY 17t-cg000 Silver (2Q2P8UW)

Хлопці зробили доставку того ж дня. Все ОК!
Руслан рекомендує цей магазин
5 травня 2022

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix Scar Edition GL703GE (GL703GE-IS74)

Привезли ноутбук вчасно, втішила доставка, подзвонили заздалегідь та погодили приблизний час, щоб не чекати півдня.