Inci рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Кухонний комбайн braun fp 3010 white, Замовлення №5219

Найкраща ціна серед конкурентів, ввічливий менеджер, супер швидка відправка.
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за час, який Ви виділили для відгуку. Упевнені, у разі необхідності Ви неодмінно завітаєте у наш інтернет-магазин. Заходьте. Завжди раді бачити Вас на сторінках "NEO24".
0stap рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Миючий пилосос Bosch BWD41720, Замовлення №5404

Замовив товар за 6559грн, але у день замовлення ціна знизилась до 6237грн і хоча замовлення було вже сформоване, але продавець погодився повернути різницю за що дуже вдячний. За ці гроші якраз оплатив доставку НП. Магазин рекомендую.
Vitaliy Eromin рекомендує цей магазин

Купив: Braun Multiquick 3 WK 300 Red, Замовлення №734108

Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Дякуємо Вам за час, який Ви виділили для відгуку. Упевнені, у разі необхідності Ви неодмінно завітаєте у наш інтернет-магазин. Заходьте. Завжди раді бачити Вас на сторінках "NEO24".
tanyamatv рекомендує цей магазин

Купив: Варильна поверхня Whirlpool AKT 627 NB, Замовлення №4940

Задоволена сервісом. Швидко та орепативно. Замовлення отримала на 2-й день після оформлення на сайті. Це моє не перше замовлення на цьому сайті і не останнє. Кому потрібна адекватна ціна та швидка доставка, вам сюда.
Den Trf рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник Bosch TWK3A013, Замовлення №5109

дуже приємно мати справу з цим магазином
Оскар Галустян рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Духові шафи gorenje 6737oraw, Замовлення №Не пам'ятаю

Дякую! Дуже швидка доставка і культурний менеджер
kugaevska рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Занурюваний блендер Bosch MS8CM61X1, Занурюваний блендер Bosch MS8CM61X1, Замовлення №4933

Дякую за отриманий блендер, повністю задоволена як роботою магазину, так і придбаним товаром.
valeriytseona рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Електрочайник Bosch TWK3A011, Замовлення №4904

Анна Куберська рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Скиборізка (слайсер) Gorenje R607A, Замовлення №1

Дуже приємний продавець, професійна рекомендація, швидка доставка
Антон Жлобніцький рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SMS25AI05E, Замовлення №4718

Машинку отримали швидко. Працює нормально. Дуже містка, проста в користуванні. Товаром задоволені. До цього, років 5 тому, купував в цьому магазині духову шафу. Все працює без нарікань. Рекомендую.