Зоя Давидчук рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3X10W, Замовлення №#4542

Дуже ввічливий консультант, допоміг з вибором. Замовлення відправили ж того дня. Я задоволена. М'ясорубка працює просто супер, на сто %
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за час, який Ви виділили для відгуку. Упевнені, у разі необхідності Ви неодмінно завітаєте у наш інтернет-магазин. Заходьте. Завжди раді бачити Вас на сторінках "NEO24".
лара безус рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Тостер TT640810 2 187 грн, Замовлення №4671

Тостер просто чудовий. Тости виходять з золотою скоринкою та дуже хрумкі. Консультанти добре знають свою роботу. Передоплату за товар не платила,розрахувалася на почті повністю. Магазин рекомендую
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня. Дякуємо Вам за час, який Ви виділили для відгуку. Упевнені, у разі необхідності Ви неодмінно завітаєте у наш інтернет-магазин. Заходьте. Завжди раді бачити Вас на сторінках "NEO24".
Антон Хажинський рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6240 NB, Замовлення №#4770

Рекомендую цей магазин. Хороші ціни, багатий асортимент. Продавці кваліфіковані. Купував піч вірпул azk96240. Товаром задоволений. Гарно запакований. На почті оглянули візуально, все добре. Дизайн супер. Пече також дуже добре.
Andromen DJ рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W5 811E W1, Замовлення №4512

Відповідь представника «NEO24»
Михайло не рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: Електрочайник Bosch TWK7604, Електрочайник Bosch TWK7604, Замовлення №4566

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за відгук, залишений на нашій сторінці у Хотлайн. Ми цінуємо кожного клієнта.
Тетяна Швець рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SMS2HVI72E, Замовлення №#4509

Замовлення оброблено оператовно. Приємно було мати з вами справи. Дякую.Рекомендую продавця.
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо Вам за відгук, залишений на нашій сторінці у Хотлайн. Залишайтесь з нами. І дякуємо за вибір саме нашого інтернет-магазину.
Світлана Чумак рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Сушка для овочів та фруктів Concept SO 4000, Замовлення №3879

Купила через Хотлайн (стала в нагоді їх стаття по вибору сушарок). Сподобався футуристичний дизайн і те що сушука проходить в інфрачервоному полі. Довго жлобилася, бо 7000 начебто не мало. Тому подарувала її собі на день народження. Магазину буду вдячна за спілкуваня українською. Повернуся ще по щось.
Алина Шевчук рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Мікрохвильова піч Whirlpool MWF 420 BL, Замовлення №4257

Замовляла в цьому інтернет-магазині мікрохвильовку. Зв'язалися та відправили швидко (окреме дякую, що наложкою). Мікрохвильовка працює добре, хоча перевірити могла лише вдома, бо на відділенні НП не було світла. Там оцінили лише зовнішній вигляд. Я задоволена співпрацею. Рекомендую! Вдячних Вам покупців і... перемоги ! P.S. Доповнення: чек і гарантійка є (було прикріплено до коробки)
Відповідь представника «NEO24»
Доброго дня Дякуємо за Ваш відгук на нашій сторінці у Хотлайн. Упевнені, що покупка не буде останньою і невдовзі ми опрацьовуватимемо Ваше чергове замовлення. Заходьте, гортайте сторінки нашого інтернет-магазину і неодмінно виходьте із покупками. Дякуємо, що Ви з нами.
Тетяна_N рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Холодильник Whirpool SP40 802 EU, Замовлення №3688

Холодильник просто СУПЕР! Про магазин.... Це наше друге замовлення в "NEO24" і обидва рази ВСЕ ЧУДОВО! Швидкість доставки, відповідність ціни та наявність. Приємні оператори. Всім задоволені. Дякуємо "NEO24"!
Відповідь представника «NEO24»
Sergey Gluzdovskiy не рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Хотів купити: Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BMI201AG1X, Замовлення №3484

Підтвердили замовлення, сказали треба чекати 10 рабочих днів, бо товар буде їхати з-за кордону. Пройшло 11 календарних днів, вирішив перевірити стан замовлення. Виявилося, що товар просто не замовили. Потім довелося чекати ще день, щоб з'ясувалося що дана модель в них вже не доступна до замовлення. Марно чекав майже два тижні, змушений шукати товар в іншому місці і знову чекати. Рекомендую дзвонити через день-два і явно перевіряти, чи не забули обробити замовлення вірно.