Андрей Грач рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Автоклад, Замовлення №Масло

V. nAAb рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Таня С рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Масло моторне, масляний фільтр, гальмівні колодки, Замовлення №23456

Рекомендую. Магазин просто супер. Працюю з ними багато років
Lavrikov не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Хотів купити: Автомобільний акумулятор, Замовлення №1761736

Вимагають повну передоплату за товар посилаючись на те,що люди замовляють та не забирають. Мене як клієнта їхні проблеми не мають турбувати і якщо на сайті вказана послуга самовивіз без жодних предоплат,то воно має бути так. Персонал хамить та кидає слухавки. Не раджу.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
В розділі оплата, є наступна інформація https://www.autoklad.ua/ua/oplata.html У разі необгрунтованої відмови клієнта від отримання замовлення, доставленого на склад представництва, ми залишаємо за собою право виконувати його подальші замовлення тільки на умовах передоплати Це саме той випадок, історія ваших замовлень красномовно говорить про те, що з вами тільки по попередній оплаті Стосовно "Хамить і кидає слухавки"- наклеп. Вам все пояснили ввічливо і перед тим, як покласти трубку попрощалися з вами
Обгрунтування \"не підійшов\" і \"не актуально на момент доставки\" цього більш ніж достатньо це по-перше, по друге мене ніхто не повідомив про те,що до мене застосували таку політику саме через попередню відмову, а розповідали зовсім інші байки, і по третє слухавку Дарія таки кинула і не відповівши на моє пряме запитання. Тож не треба розповідати про те як гарно ви працюєте.
7 листопада 2022 Відповісти
Andrey Androsоff не рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Декілька товарів, Замовлення №1729238

Підкупили ціною. А потім як за звичай: нас постачальники підвели. Ок. Всі ми люди. То давайте домовимося. Але ж ні. вертаємо тобі твої гроші, які заплачені раніше, і шукай свій товар по іншим сайтам. дуже дякую.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Ситуація не така, як ви описуєте Вам все привезли, чекали тільки хомути, дійсно це так (через них додався +1день) Але ви почали вимагати безкоштовну доставку, посилаючись на конкурента, дана послуга в нас відсутня. Ми перевірили... конкурент не робить безкоштовної доставки Десь отак все було, тому і вам дякуємо!
Вячеслав Сорочинский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 липня 2022

Купив: фільтр Акпп, Замовлення №1723553

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Відверта неправда! Фільтр 100% підходить на ваш автомобіль, ви особисто це визнали, спілкуючись з нашим співробітником. Просто на СТО, ваш помили. Тут претензій немає. А ось те, що ваші недолугі СТО-ники розірвали оригінальну упаковку, це факт! І ви про це знали, але у вашому відгуку про це не написали, придумавши якусь нісенітницю.... Хоч ви і відверто написали неправду, ми спробуємо домовитись з постачальником. Але рішення буде за ним!
Я б не став нікого осоромлювати, це вже треба робити в останню чергу , упаковка ( пакет) дійсно була розірвана , я не приховував та написав це , подивіться , нічого я не придумав. В кінці хочу все ж таки сказати вам Дякую, моє питання вирішене , робив у вас після цього замовлення і буду робити , давайте в разі чого вирішувати питання швидко і не втрачати часу кожного . Дякую за співпрацю Вам !
16 вересня 2022 Відповісти
SpitFire рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Мастила для ТО, Замовлення №1716542

Відправиили вчасно якісний товар. Все супер, дякую.
Егор Грищенко не рекомендує цей магазин
29 квітня 2022

Купив: Масло моторное 0w30 ling life, Замовлення №4910982-1702821

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрий день, Єгор Ви оплатили безготівковим платежем на р/р, що не так? У вас була можливість оплатити карткою на сайті, але ви не захотіли скористатись нею Чи вам потрібен термінал для оплати? Всі товари необхідно перевіряти при їх отриманні, особливо оливу. В іншому випадку, ми не зможемо зробити обмін. Перевірте, інколи буває, що декілька контрольних зпайок можуть бути зламані, але не всі.