denyskyrychko не рекомендує цей магазин
29 травня 2020

Купив: Жесткий диск Apacer 2.5, Замовлення №45868

Сподобалося: наявність

НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Після замовлення товару продавець міняє ціну на сайті і постфактум повідомляє, що товар подоржчав, аргументуючи курсом валют. Курс валют за останній місяць змінився в нижчу сторону.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Денис, спасибо что написали отзыв ,для нас статистика - это очень важно! Касательно Вашей ситуации - нам очень жаль , что так произошло. Мы работает с валютой ежедневно , и если открыть любой ресурс обмена валют с 20.05,20 по 29.05,20, то можно наблюдать ситуацию что курс действительно вырос с 26,5 до 26,95 грн за 1$ Конечно , в целом ситуацию это уже не изменит .. но я предлагаю Вам обратится снова в наш магазин , и мы предоставим Вам небольшой презент, 100 грн скидку на прокат водной техники в PROKAT.KOBA.UA. Пожалуйста , свяжитесь с нами!
oleg4444 не рекомендує цей магазин
23 квітня 2020

Купив: Навушники TWS Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro Black (MV6Y2), Замовлення №45367

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

дуже шкоду, що купив цьому магазині. Спочатку товар відправили взгалаі не той, потім відправили повністью запакований, і на новій пошті не дозволили його перевірити, одразу помітив, що щось з якістью звуку, думав може ьуцде нова прошивка, потім почитав форму і звернувся в підтримку еппл, виявилось в мене брак, магазин взагалі не йде на контакт, посилку з нової пошти забирали 3 дні і відправили навушники на сервіс на 2 тижні, ніхто нічого не повідомляє. Чекаю відповіді сервісу. і допишу відгук
Відповідь представника «KOBA.ua»
Доброго дня! Вибачте за затримки , але в період карантину наш офіс і сервісний центр працює не за стандартним графіком, тому Ваш ремонт може затримуватись. Ми з вами завжди були і є на зв'язку ,по телефону та у Viber :)
хоча еппл і визнав брак, магазин відмовив, тому юуду писати в захист прав споживачів!
12 травня 2020 Відповісти
Я надеюсь они отказали письменно? Если нет, то пишите заказные письма им. Потом можно и в защиту. И после в суд. Цена позову до 1й тыс. Но думаю у вас все получится. Хотя я бы на месте магазина так не опускался.
22 травня 2020 Відповісти
ir16 рекомендує цей магазин
6 березня 2020

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser Momentum M3 AEBTXL Black

Товар был в наличии, уточняла по телефону, по звонку же и оформила заказ. Выбрала самовывоз, т.к. важно было забрать в день заказа. Приятно, что сопровождали до момента выдачи товара на руки, все время на связи в вайбере, отвечали на все вопросы. Из возможных улучшений можно пожелать завести терминал на пункте выдачи. Оплачивала по счету-фактуре, у меня по условиям банка перевод был без комиссии. Магазин рекоммендую.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Дякуємо за відгук! ) Термінал якщо встановити то будуть брати комісію 3% з кожної оплати з нас, а нажаль ситуація на ринку і демпінг інколи призводить до того що маржа менше ... тому як для інтернет-магазинів термінал це - розкіш ))) дякуємо за розуміння! Чекаємо на нові замовлення! )
Hexsx рекомендує цей магазин
12 лютого 2020

Купив: MikroTik RouterBOARD hAP ac2, Замовлення №44949

Покупка пройшла чудово! Ціни доступні! Дякую!
Відповідь представника «KOBA.ua»
Спасибо ! Всегда будем стараться дать лучший сервис ! Нам очень приятно что вы оставляете свой выбор за нами ! Для Вас предоставляем скидку 5% на следующую покупку !
kondrik рекомендує цей магазин
11 лютого 2020

Купив: Ноутбук HP Omen 15-dc1054nl (8XF42EA)

Не сподобалося: асортимент

Хорошая цена за товар. Приняли заказ и доставили в день заказа. Бонусом еще получил беспроводную мышь. Хоть она и не дорогая, но для первых дней эксплуатации пригодится. Дефектов и неисправности не обнаружено.
Відповідь представника «KOBA.ua»
Спасибо за покупку, нам очень приятно что Вы остановили свой выбор на нашем магазине, ждём в гости за новыми покупками для Вас скидка 5 % ;)
Sachem8 рекомендує цей магазин
3 грудня 2019

Купив: JBL E25BT Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: видача товару на складі

Ціни в магазині одні з найнижчих
Відповідь представника «KOBA.ua»
Сергей Ко не рекомендує цей магазин
22 листопада 2019

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple MagSafe 2 Power Adapter 45W (MD592), Замовлення №44375

Відповідь представника «KOBA.ua»
Здравствуйте, Сергей! Спасибо за обращение! По нашем внутренним правилам, если товар является копией, менеджер обязан уведомить покупателя об этом. Мы примем меры и проведём разъяснительные работы с оператором принявшим Ваш заказ! Еще раз спасибо Вам за отзыв и критику, это очень важно для нас! Надеемся, что Ваш следующий заказ оставит только положительные эмоции!
Red Boss рекомендує цей магазин
20 листопада 2019

Купив: Ультрабук Dell XPS 13 9380 (X358S2NIW-80S), Замовлення №23465

Снова обратился в этот замечательный магазин Сделали доставку в течение 2 часов после того как оформил заказ Ребят не теряют хватку, как всегда лучший сервис в Украине
Дима Ляшенко рекомендує цей магазин
8 жовтня 2019

Купив: Ультрабук Lenovo IdeaPad S340-15 (81N800KVIX)

Вечером заказал ноутбук - утром забрал. Цена ниже чем у других.
Heathen не рекомендує цей магазин
26 вересня 2019

Купив: Apple 12W USB Power Adapter, Замовлення №44078

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «KOBA.ua»
Спасибо за отзыв! Опечатка в описании оперативно исправлена. Если товар не соответствует характеристикам, Вы можете его вернуть в течении 14 дней.
100% оригинал написано в описании. с одной стороны - на что вы надеялись, если на официальном сайте она 19 у.е. (463 грн на наш курс) стоит. дешевле 540-570 грн ни у кого не будет оригинала на хотлайне, зуб даю :-P
26 вересня 2019 Відповісти
як в коментарі і написав, я навіть і не сподівався, що це оригінал, просто була потреба в двох додаткових зарядках... тут скоріше питання до контент менеджерів, які вказують що це оригінал... (btw, коробки оригінальні) також, дуже б хотілось побачити сайт того виробника :-P
26 вересня 2019 Відповісти