Відгуки COMFY.UA | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин COMFY.UA

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
4.8 з 10
Вибрані 147 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

5.4
4.5
4.8

• 17 червня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Раньше от "Комфи" у меня были практически исключительно положительные впечатления, но...
Не ведитесь, когда "Комфи" предлагает вам купить дополнительную страховку - "Хэписервис"!
когда купил у них кофеварку за 295 грн, доплатил еще 30 грн за "Хэписервис" - мол, это гарантия, что, даже если по моей вине прибор выйдет из строя, то мне его отремонтируют бесплатно или поменяют на такой же.
Прошел год, поломка (не по моей вине), звоню - да, можете веhнуть, мы вам вернем 295 грн! А эта же розгорнути

Кавоварка крапельна Reca RHB65

• 8 червня 2022 р.

Насадка для электрической зубной щетки Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence HX9022/10

• 30 травня 2022 р.

На момент замовлення ціна товару в магазині була найнижча. Передзвонили швидко та й прийняли в роботу. Зручно те, що всі кроки замовлення, фіксуються в смс-повідомленнях. За тиждень товар прибув у магазин. Від додаткового сервісу вирішив відмовитись. Ціна з деякими коливаннями касира залишилась незмінна (певно на момент реалізації вона підросла і мені озвучили більшу, та все ж залишили мою).

Витяжка вбудована Borgio BBI (TR) 5840 Ivory Glass MU 850

• 19 травня 2022 р.

Купив ноутбук у Comfy - все сподобалося. 1.05 заказав - 5.05 забрав у відділенні магазину у Полтаві.
Сподобалося, що прийшов за товаром, його спочатку розпакупали, підключили, я все перевірив і тільки потім здійснив оплату.

При заказі погодився спочатку на доп. гарантію, але потім подумавши, вирішив відмовитися. Написав в Телеграмі на гарячу лінію - без питань переробили замовлення просто на сам ноутбук. За декілька хвилин.

Особисто у меня питань до гарячої лінії та до відділення у розгорнути

Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 Pro 16ACH6 (82L500PPRA) Cloud Grey

• 16 травня 2022 р.

Купляла тут набір клавіатури та мишки Logitech MK120 Desktop (920-002561). Все пройшло без жодних проблем: спершу замовила на сайті, прийшло повідомлення про те, що моє замовлення прийняте в обробку, а потім і про можливість забрати замовлення. Прийшла, оплатила, насолоджуюсь покупкою й досі, та й про Comfy лише приємні спогади.

Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK120 Desktop (920-002561)

• 16 травня 2022 р.

Замовив на сайті Comfy флешку, на наступний день повідомили що замовлення готове, прийшов у магазин, замовлення вже було готове у пункті видачі інтернет замовлень та лежало на спеціальному стелажі, тож тільки-но я номер телефону свій продиктував, оператор взяла з полички позад себе товар, та після оплати вручила мені. Процедура зайняла до п’яти хвилин. Все швидко та професійно, рекомендую Comfy!

Флешка Kingston 64 GB DataTraveler Exodia White (KC-U2G64-5R)

• 15 травня 2022 р.

Заказали на сайте последний ТВ, приехали в магазин, он был на стенде выставочным, нам его показали, включили видео, все идеально, сняли, запаковали и занесли в машину, очень благодарны, советуем

Телевизор LG 50UP7700

• 12 травня 2022 р.

Заказал товар мне его не привезли, написали что: "С заказа снят резерв К сожалению, срок резерва истек" НЕ СОВЕТУЮ МАГАЗИН ПОТЕРЯЕТЕ ВРЕМЯ!!!

Микроволновая печь (СВЧ) встраиваемая Hansa AMG20BFH

• 23 квітня 2022 р.

Покупал зарядку для ноутбука hp. На сайте указано, что зарядка есть "официальной техникой hp", на фото тоже зарядка hp. По правде, товар не соответствует фотографиям. В действительности - это продукт компании grand-x. Grand-x не является официльный дистрибьютором HP. Comfy нарушает закон.
Ув, Comfy, вы или указывайте, что продаете не оригинальную продукцию, или не добавляйте лже-надписи.

Hp зарядка для ноутбука

• 21 квітня 2022 р.

Оформила заказ ещё в начале марта.
Несколько раз уточнила статус заказа - меня уверял что товар зарезервирован и все хорошо. И вот по прошествии больше месяца оказывается цена выросла и они не уверены что хотят выполнять мой заказ. Интересная тактика.
Я бы искала в других магазинах если бы знала, что будет такое.

Samsung dw50r4040bb/wt