Руслан Касимов рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Жорсткий диск Seagate Exos 7Е10 8 ТВ (ST800NM017B), Замовлення №СФ-0001219

Покупкою задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за співпрацю. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня!
3da4ya рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/64GB Wi-Fi Grey (ZAAM0078), Замовлення №#10007333

Покупкою дуже задоволений (ціна - якість), консультація і обслуговування теж ТОП....дякую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня!
раиса коханец рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTR 3 Moonlight Grey, Замовлення №00000000509

Дуже задоволена магазином, менеджер допоміг з вибором, з розміром, товар на слідуючий день був вже на видачі, хоч замовляла ввечері ( приблизно о 17 00), гарантія, чек все було з товаром. Магазином дуже задоволена, рекомендую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що робота нашого менеджера сподобалась. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь. Гарного дня.
Marie Fotokadr рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Графічний планшет HLIION HP640P, Замовлення №879878

Добрий магазин. Я знайшла через хотлайн, в них низька ціна та є самовивіз на Соломянці біля апеляційного суду. Гарний офіс на другому поверсі, затишний і сервіс-менеджер жіночка дуже сподобалась, відповідальна та уважна людина. Дуже все оперативно. Коротше задоволена я, вдячна за графічний планшет, все працює, є чек, все добре. Бажаю успіху та розвітку, залишаю магазин у закладках
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота приносить задоволення. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня!
Никита Саенко рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Навушники TWS Sony LinkBuds White (WFL900W.CE7), Замовлення №660

Покупал tws Sony Linkbuds S. Сервис, доставка и качество товара прекрасна! Рекомендую этот магазин
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь! Гарного дня!
Damon 666 рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Навушники TWS JABRA Elite 85h Gold Beige 100-99030002-60, Замовлення №00000000603

Все швидко, дуже ввічливий менеджер, товар в той же день був на видачі, гарантія і всі документи були з товаром, ціна супер, всім може рекомендувати цей магазин!!!
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня!
Артем Сахно рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №577

Kostiantyn Kondratiuk рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Компактний фотоапарат Nikon Coolpix P1000 (VQA060EA), Замовлення №00000000552

Оперативно. Все відповідає зазначеному у опису. Ціна радує.
Sabina Safarli рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Пылосос акумуляторний , Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Cordless Vacuum Cleaner V11 SE, Замовлення №3567

Дуже дякую за вашу роботу. Вічливі та прижмні меннджери, доставка в термін, товар такий як треба. Все ок.
svsds1980 рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Amazon, Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №10006061

Дуже дякую! Все швидко! Рекомендую!