Оксана Малофеєва рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Смартфон XIAOMI 12X 8/256Gb (purple), Замовлення №20450661555621

Про магазин можу сказати тільки позитивні відгуки. Дуже ввічливий продавець-консультант відповість на всі Ваші запитання, допопоже підібрати необхідний товар. Замовляла телефон, прийшов з гарантією, відразу на наступний день після замовлення. У використаннні 2 тижні, нарікань немає, працює якісно. Дуже задоволена. Побільше б таких магазинів!!!
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота приносить задоволення. Будемо раді бачити Вас знову, звертайтесь! Гарного дня!
David Galstian рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 4x 3/32GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Зламався телефон, дуже добре що є сервісцентри які працюють в цей час. Апарат було продіагностовано та відремонтовано. Дякую за швидку та якісну допомогу.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Приємно, що робота сервісного центру Вам сподобалась. Гарного дня!
Татьяна Федоренко рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Графічний планшет

Щиро дякую продавцю за якісний товар, швидку доставку, і гарне обслуговування. Ціни найнижчі по інтернет магазинам. Ще й через мою неуважність наплутала із замовленням, чемний продавець допоміг все виправити, хоч це була стовідсотково моя помилка. Велика подяка від задоволеного покупця!
vlasJedi рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Logitech G920 Driving Force

здійснив покупку в києві з доставкою кур'єром, розплачувався по прибуттю кур'єра і перевіркою комплектації, рідна коробка з чеком і гарантійним талоном, тому все як потрібно організовано, руль і педалі пару днів в обкатці і проблем ніяких немає, все чітко працює!
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь! Гарного дня!
Ілля20 рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Lenovo Tab M10 plus, Замовлення №10005799

Купив планшет в цьому магазині. Привабила ціна, яка виявилися набагато нижче ніж у конкурентів. Замовлення прийшло швидко. Рекомендую цей магазин.
Ірина Петрівна рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Samsung s6 tab lite

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

При замовленні товару, консультант не зміг зорієнтувати,чи товар новий та упакований. Товар забрали зі складу на наст.день. Товар виявився новим, завезеним з Польщі, гарантія від польського магазину. Все працює.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Товар у нас завжди новий, а пакування залежить від постачальника. За гарантійним обслуговуванням звертайтесь будь-ласка до нашого магазину. Сподіваємось на подальшу співпрацю!
Nikita xXx рекомендує цей магазин
3 серпня 2022

Купив: Ryzen 9 5900x, Замовлення №20450565530502

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Хорошие цены и такое же обслуживание. Покупкой остался доволен
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю! Нагадуємо що ми відновили роботу: замовлення приймаються на протязі дня. Пункт видачі працює Пн-Пт з 10:00 до 16:00. Доставка по м. Київ та відправка Новою поштою щоденно
Джо Стокман рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Xiaomi Redmi AirDots 3 Pro (Black), Замовлення №1262

Брали на подарок, забирал с выдачи. Приехал в оговоренное время, товар был на месте. Подарил в тот же день. Все довольны, спасибо.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня! Дякуємо Вам! За довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота приносить задоволення. Завжди будемо раді бачити Вас, звертайтесь! Гарного дня!
Kuzmenko1990 рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: HUAWEI Watch GT 3 46mm Black (55026956), Замовлення №1234

Магазин працює оперативно, замовлення зробила вчора, сьогодні без проблем забрала товар. Годинник замовляла чоловіку, дизайн супер, якість теж.
Відповідь представника «Manzana ®»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю! Нагадуємо що ми відновили роботу: замовлення приймаються на протязі дня. Пункт видачі працює Пн-Пт з 10:00 до 16:00 (Субота за домовленістю). Доставка по м. Київ та відправка Новою поштою щоденно.
Анастасія Скрипник рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds Pro Ceramic White (55033755), Замовлення №1216

Магазин оперативно оформив замовлення, покупка пройшла швидко і професійно. Дякую.
Відповідь представника «Manzana ®»
Анастасію, доброго дня. Дякуємо Вам за довіру, відгук та рекомендацію. Дуже приємно, що наша робота сподобалась. Будемо раді Вашим майбутнім замовленням, звертайтесь! Гарного дня!