Євген не рекомендує цей магазин
19 листопада 2019

Купив: Arte Lamp A4107AP-1BK Track Lights, Замовлення №400450

OstJoker не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2019

Хотів купити: Nordlux BATON (47916001), Замовлення №312309

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Andrey Rubleu рекомендує цей магазин
9 серпня 2019

Купив: Люстра HOME LIGHT

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Отличный ассортимент, для нестандартного дизайна можно найти кучу решений. После ремонта в стиле хайтек покупали здесь люстры и светильники. Консультанты хорошо помогли с выбором, за что им спасибо.
Юрий Францишко рекомендує цей магазин
9 серпня 2019

Купив: Подвесной светильник TRIO 374310506 CORLAND

Не так давно заказывал здесь светильники в детскую комнату. Покупкой в принципе доволен, качество хорошее, продавец быстро вышел на связь и оперативно доставил мне по почте товар, ставлю 5
Pro Teh рекомендує цей магазин
11 квітня 2019

Купив: Eglo Светильник направленного света 89601, Замовлення №99974

Сегодня привезли торшер и два бра , очень доволен ))Доставка по Киеву была бесплатная , очень понравилось отношения к клиенту , менеджеры приветливые и компетентные .
Konstantin Ignatenko не рекомендує цей магазин
9 квітня 2019

Купив: Azzardo Подвесной светильник MIX BLACK/GOLD FB6901/3 BK/GO (5901238413387)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Leonid не рекомендує цей магазин
22 березня 2019

Купив: Kanlux LITEN LED 6W-NW (25561), Замовлення №404507

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

У магазина проблема с доставкой - если вам нужно получить товар в течении недели, то это явно не сюда. Также магазин требует предоплату. После того как вы ее сделаете и товар есть в наличии, то еще 2-3 дня что бы ваш товар смогли отнести на новую почту (и то если будете напоминать работникам, что вы что-то купили). Плюс время на доставку (но это уже не к ним).
Evgen Piskurev рекомендує цей магазин
21 лютого 2019

Купив: Люстра Nowodvorski 6390 Viviane

Обслуговування мені сподобалось, на всі питання стосовно товару були дані відповіді. Моє замовлення обробили дуже швидко. Товар дійшов без затримок. Мені магазин сподобався. Рекомендую його всім.
Miroslav777777 не рекомендує цей магазин
5 лютого 2019

Купив: Alfa 11321 Rey zielony, Замовлення №375953

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

замовив 4 позиції в цьому інтернет магазині, з трьома проблем небуло, прийшли приблизно через 1,5 місяця, довго але мене влаштувало. з однією позицію було все навпаки - спочатку сказали що її немає в наявності і на виробництві, потім перезамовив іншу, почекав 2 місяці, пообіцяли прислати через ще один місяць, ще почикав, коли почув що потрібно ще почекати 2 місяці, здивувався і сказав повернути мій аванс (приблизно 35%) від суми. аванс повернули, магазином незадоволений. НЕРЕКОМЕНДУЮ!!!
Олеся_prusak рекомендує цей магазин
24 січня 2019

Купив: TK Lighting 666, TK Lighting 818, Замовлення №912123

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Замовили люстру та бра в цьому магазині. Приємно вразили подарунки до кожного світильника. Дякую за швидке та якісне обслуговування. Рекомендую!