ezhivika не рекомендує цей магазин
19 листопада 2018

Хотів купити: Ваги підлогові електронні Delfa DC-1202, Замовлення №1602830

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

А можете мне прислать номер личный?
23 серпня 2019 Відповісти
Fedash рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 жовтня 2018

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major II Bluetooth Black (4091378)

Сергей Возный не рекомендує цей магазин
16 серпня 2018

Купив: Пароочиститель Karcher SC2, Замовлення №1586124

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: асортимент

22 червня 2018

Хотів купити: Кухонна мийка Teka Classic 1B 1D 10119056, Замовлення №1593112

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Відповідь представника «Дешевле Нет»
Добрый день Андрей. Приносим свои извинения, за то что заказаного Вами товара не оказалось в наличии. С уважением магазин Дешевле Нет.
solodilova0903 не рекомендує цей магазин
13 червня 2018

Купив: Мультиварка Rontex 522g, Замовлення №0994526457

(аналог. ситуация()топик ниже) пишите Заявление Головне Обласне управління Держпродспоживслужби по месту жительтсва а лучше сразу в Киберполицию! Руководство никак не реагирует к сожалению.
25 липня 2018 Відповісти
Как-то разрешилась ситуация?
28 березня 2019 Відповісти
Разрешилась. Через год (!) вернули эту же нерабочую мультиварку. Еще раз заплатили за услуги Новой почты и поставили .... придется нести в ремонт за деньги.
28 березня 2019 Відповісти
Максим Домбровский не рекомендує цей магазин
18 квітня 2018

Купив: Хлебопечь Zelmer BM1000 (ZBM1000W), Замовлення №1583744

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, повернення товару

Такая же точно ситуация! 2,5 месяца ждемс...
13 червня 2018 Відповісти
интересно , Магазин на отзывы реагирует вроде как.. Но моя проблема так и не решена!
25 липня 2018 Відповісти
vik27 не рекомендує цей магазин
30 березня 2018

Хотів купити: Ручний пилосос Black+Decker WD9610N

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Возмущен до предела отношением сотрудника магазина. Мало того что говорит так, что ничего не понятно, в микрофон говорить не хочет и громче тоже, так просто забыл про мой заказ. 29/03 в 9-45 заказывал пылесос BLACK&DECKER WD9610N. Пообещал перезвонить о наличии. В 11-45 перезвонил что может быть только по 100% предоплате. Говорю - ок, давайте реквизиты куда платить. Пропал.... Целый день, до 18-59 названивал раз 40, не берут трубку....
Відповідь представника «Дешевле Нет»
Добрый день Виктор. Приносим извинения за некорректную работу менеджера. Хотя в нашей базе зафиксировано 3 звонка на ваш мобильный 29 марта, которые остались без ответа. С уважением магазин Дешевле Нет.
Светлана рекомендує цей магазин
11 лютого 2018

Купив: Встраиваемые электроплита и духовка

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Спасибо за отзыв.
29 січня 2018

Хотів купити: CUCKOO CMC-M 1051 F

Відповідь представника «Дешевле Нет»
Здравствуйте, Василий! К позиции товара CUCKOO CMC-M 1051 F неправильно привязалась цена от чаши для мультиварки. Самой же скороварки в наличии нет и не было. Приносим извинения за доставленные неудобства. С уважением, deshevle-net.com.ua
Kiev77 не рекомендує цей магазин
28 січня 2018

Купив: Плитап GORENJE CC 600 I

Не сподобалося: , наявність, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

В 2017 році замовляв плиту газову. Повівся на низьку ціну. В результаті: доставка затянулася на тиждень, після повідомлення про відмову - були навіть погрози "забиріть товар , а то будуть проблеми" Я вияснив в чому проблема. Проблема в організації посередницької роботи. В них свого складу немає тому як прислали товар з Луцька. Тому я вже потім замовив в них без посередників. Всім удачі.
Відповідь представника «Дешевле Нет»
Доброго дня, шановний покупець! Не зовсім зрозуміло, у чому полягає Ваша претензія? Так, ми працюємо з різними постачальниками товару. Для того щоб забезпечити вигідну ціну і оптимальний термін доставки, можлива відправка товару відразу покупцю зі склада постачальника. Деякі товари доставляємо тільки під замовлення, про що повідомляємо на сайті. В нас дуже великий асортимент (понад 40 000 товарів), тому звісно, що немає якогось загального приміщення, де усе це зберігається. Тож, незрозуміло, чому Ви поставили нам оцінку "Не рекомендую"? Ви, як покупець, маєте можливість вибирати який завгодно магазин, шукати найкращі умови придбання. Вкажіть, будь ласка, коли сами Ви придбали цю плиту в нашому магазині - deshevle-net.com.ua? Ми хочемо ідентифікувати Вас як нашого клієнта. Поки що в нас є серйозні підстави сумніватися, що мова йде про наш магазин. Можливо Ви купляли плиту на іншому сайті з подібною назвою. З повагою, інтернет-магазин "Дешевле Нет"
Доброго дня! Ви нічого не зрозуміли. Ви задіяли тему поставки товару але проминули приорітетну затронувшу мою честь і гідність. Погрози по телефону клієнту - це не припустимо. А стосовно відгуку я буду наполягають модераторів хотлайну щоб він залишився, так як я маю моральне право на цю оцінку. Хай щастить...
Дешевле Нет відповів на коментар Kiev77
Ми зрозуміли Вас дуже добре. Звичайно, Ви маєте право писати відгуки будь-де, але для того, щоб цей відгук залишився саме тут, спочатку треба довести, що Ви - клієнт нашого магазина. А головне - це дозволить з\'ясувати, хто саме опрацьовував Ваше замовлення, як саме спілкувався, і у разі порушення етики - вжити відповідних заходів щодо такого працівника. Поки що незрозуміло, коли саме Ви купляли в нас товар. Отож, чекаємо від Вас дані для підтвердження: дата замовлення, якщо є можливість - контактний номер телефону, на який замовлення було оформлено. Формулювання \"замовляв у 2017 році\" ніяким чином не допомогає Вас ідентифікувати.
30 січня 2018 Відповісти
Дорогі працівники інтернемагазину дєшєвлє нет (ви просто надаєте послуги з доставки товару покупцеві просто виконуйте роботу якісно та не давайте своїм працівникам переходити на особистості. А головне не порушуйте закон. Згідно http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17 ви не маєте права вимагати від мене особисті дані. Якщо це потрібно буде, я надам інформацію кому потрібно. И запитання до вас: 1.Чому телефонуєте з засекреченого номеру? 2.Сайт без авторизації? Не можливо проглянути свої замовлення. 3. Не представляєтеся як це потрібно \"ім\'я та компанія\"