Ирина Орищак рекомендує цей магазин
4 вересня 2021

Купив: Смартфон Tecno Spark 6 KE7 4/128GB Comet Black (4895180762079), Замовлення №732769

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, сервісна підтримка

Хороший телефон за свои деньги. Обслуживание в магазине на высоте. 732769
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Ирина Орищак, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
Irina Kuchmeeva рекомендує цей магазин
27 серпня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Glacier Blue, Замовлення №725396

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Покупкой очень довольны! Цена ниже, чем в других магазинах, при этом полная официальная гарантия и укр. версия. Ничего лишнего не навязывали. Товара в наличии не было в нашем городе, пообещали через пару дней, а по факту пришло уведомление и забрали на следующий день в 11 ч, чему еще больше обрадовались.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Irina Kuchmeeva, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Alex Pride рекомендує цей магазин
26 серпня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 5G 8/128GB Truffle Black

Заказал товар, доставили через два часа в удобный для меня магазин. Пуля
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Alex Pride, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Дмитрий Марченко рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Купив: Телевизор Samsung UE55TU8500UXUA, Замовлення №725567

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Быстро, самая низкая цена их официалов, в магазине помогли проверить. Очень доволен.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Дмитрий Марченко, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
specialistsf не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 серпня 2021

Хотів купити: Xiaomi Mi TV 4S 55, Замовлення №1773

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

На сайті товар є в наявності, по факту його зможуть доставити чере 2-3 дні зі слів оператора. Так потрібно писати, що товару немає або доставка товару на протязі 2-3 днів, щоб люди не витрачали свій час на дзвінки.
Лука Мархуев рекомендує цей магазин

Купив: зовнішній накопичувач Silver Pover 1 Tb, Замовлення №724446

Обслуговування приємне та дружнє. Товар був доставлений точно в заздалегідь узгоджену дату. Як трапиться знову - буду спокійно мати справу із цим продавцем, тим більш, що ціна товару була приємно конкурентна.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Лука Мархуев, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Татьяна Савельева рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 9 8/128GB Astral Black, Замовлення №725617

Очень понравилось обслуживание в магазине г. Одесса. Внимательный, корректный, приятный персонал. Сын телефоном очень доволен, рекомендует к покупке.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Татьяна Савельева, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Владимир Скрипак рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Just Black, Замовлення №725948

Все добре, ввічливий коректний і грамотний персонал)))
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Владимир Скрипак, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
Зверя Имя Число рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Just Black, Замовлення №725754

дуже гарний робітник в пункті видачі(в Києві на ЛТ). перший же телефон виявився майже без проблем по збірці корпусу (в цієї моделі є дефект прилягання екрану вже з коробки). до цього оглядав телефон в іншому магазині - дефекти були дуже явні. магазин рекомендую,все дуже гарно.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Зверя Имя Число, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
ing1470 рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Купив: Телевізор Samsung UE32T4510A, Замовлення №725130

Однозначно хороший магазин. Персонал ввічливий та компетентний на 100 %. Оцінка 10-ти 9. В пункті видачі (магазин в Харкові) не облаштовано зручне місце для перевірки телевізорів. Перевірили новий, запечатаний на заводі товар кваліфіковано та швидко. Рекомендую.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
ing1470, дякуємо за відгук! Ми врахуємо всі зауваження та виправимо їх найближчим часом! Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для клієнтів. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)