Дарья рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: БФП Canon GX7040 (4471C009), Замовлення №0000017890

нормальний магазин з адекватною ціною на товари - обрала тут для покупки БФП Canon GX7040 (4471C009), як для подарунку, то це найкращий варіант, дякую менеджерові.
Александр Ерашенко рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Полка консольная CMS UA-SHC300G, Замовлення №0000017690

Полка консольная CMS UA-SHC300G була по найнижчій ціні на період, коли я купував. Замовлення на сайті не став залишати, щоб зєкономити час на очікування. На телефонний дзвінок представник магазину відповів одразу. Приємно порадував факт пакування - коробка і слой пупирки надійно захистили полку при транспортуванні.
Dmitry Molchanov не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Хотів купити: Стабілізатор напруги APC Line-R 1000VA (LS1000-RS)

Відповідь представника «Комтрейд»
Доброго дня! напишіть номер замовлення
8 листопада 2023 Відповісти
Oleksii Gorbachenko рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Tenda AC19, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Tenda AC19, Замовлення №253188

Все добре. Все швидко і якісно. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Комтрейд»
дякуємо за відгук!
Алексей Зиновьев не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Comtrade , Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Starter (KN-1112), Замовлення №45290

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Доброго времени суток! Приобрели роутер Keenetic Starter KN-1112. Цена на сайте продавца и указанная на hotline не совпадала, товар был оплачен и отправлен (роутер был нужен срочно, поэтому пришлось переплатить). Сроки отправки товара совпадали с заявленными продавцом.Чек продавцом предоставлен не был, товар новый, упаковка в порядке. Магазин не рекомендую.
Maxim Khrishchenyuk не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Frime FH-30510 — Концентратор USB 3.0 4хUSB3.0 Black, Замовлення №45274

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

При замовлені, коли дзвонив менеджер, виявилось що товар дорожчий, ніж вказували на сайті і навіть після мого замовлення ціна на сайті не змінилася. Просив відвантажити на офіс для само вивозу, але наполягли на НП, я погодився, але навіть доставка новою поштою була дорожчою, бо адресне замовлення з боку продавця, що додало більше половини вартості товару. Загалом купив товар на 115 грн дорожче, ніж очікувалося. Не рекомендую магазин.
Mykhailo Medvediev не рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Хотів купити: Dell G2724D (210-BHTK), Монітор Dell G2724D (210-BHTK)

Катя Соломон рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: ТР-камера відеоспостереження Dahua Technology DH-IPC-HFW2230SP-S-S2- BE (2.8 мм), Замовлення №А150823-32

Давно придивлялась до цього магазину і тільки зовсім недавно вирішила зробити тут покупку. Купила IP-камера відеоспостереження Dahua Technology DH-IPC-HFW2230SP-S-S2-BE, обрати саме цю модель допоміг продавець з магазину. В цілому я покупкою задоволена і магазин можу рекомендувати вже з власного досвіду.
Олег рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Ultra (KN-1810), Замовлення №A240823-25

Хочу залишити побажання для власників магазину - розширте виріанти доставок, бо як для мене, то замало перевізників і немає з чого обрати. До іншого у мене зауважень. Маршрутизатор чудовий.
avrora71 рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Маршрутизатор (роутер) Mikrotik RB2011iL-RM, Замовлення №A290823-28

Довго шукала достойний маршрутизатор за нормальну ціну, завдяки друзям звернула увагу на цей магазин. Ціна мене цілком влаштувала, в телефонній розмові її підтвердили і сказали, що роутер є у наявності. Оформила покупку, оплату, доставку і через декілька днів отримала свій пакунок на пошті. Роутер новий, без пошкоджень, оригінальна упаковка, комплектація і є всі документи. Співпрацею з магазином задоволена, тому тепер також будемо його рекомендувати своїм друзям і знайомим.