Владислава21 рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Лазерний картридж HP 85A (CE285A), Замовлення №009493

все прийшло цілим, опис на сайті точний
Marysa644444 рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Лазерный картридж Xerox 006R01463, Замовлення №0009492

З першого гудку продавець підняв трубку. Вічливий хлопець і точно обізнаний в товарі. Мені потрібна була консультація щодо сумісності моделі принтера та картриджа і я її отримала, причому простими зрозумілими словами. Відправку зробили того ж дня.
ghf gfh рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Patron HP LJ CE285A/CANON 725 GREEN Label

Заказывал в этом магазине катрижди. Быстро приняли заказ и уже на следующий день можно было забирать. Так же дали упаковку бумаги в подарок :) Катриджи работают отлично уже проверил. Рекомендую :)
Орлов Олег рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Друкуюча головка HP 11 Yellow (C4813A)

Головка була у наявності, а тому і відправили швидко. Якість як і очікував. Магазин зайшов у список обраних.
DOTA PATAC рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Лазерный картридж Xerox 106R03748

Швидко та якісно відпрацювали замовлення по безналу. Ціна така ж як і на самому сайті. Будемо співпрацювати і надалі.
Анастасия Губанова рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Canon C-EXV40 toner black (3480B006AA)

Служба підтримки працює гарно. При замовленні від 2000 грн є безкоштовна доставка по місту Києву. Доставляють зазвичай у то й же день, якщо замовлення не було зроблене ввечері. Покупала у них продукцію вже декілька разів.
Роман Миц рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Лазерный картридж HP 17A (CF217A)

Подзвонив за консультацією по картриджам. Запитали всі параметри і запропонували лазерный картридж HP 17A (CF217A) - підійшов ідеально. Дякую за профессіоналізм і економію мого часу на заміну.
Ivanockaaa рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Оригінальний фотобарабан Canon EXV-34 (3787B003AA)

Фотобарабан справді оригінальний, якість відмінна. Магазин не підкачав. Щодо іншого, то зателефонували майже одразу, підтвердили наявність та вартість, одразу відправили.
Anastasiia188181 рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Тонер для принтера Konica Minolta TN-118

Тонер подошел, качество отличное, как и уверял продавец. Отправку не затягивали, упаковали посылку хорошо и все пришло целое и без повреждений. Советую.
lolita churilina рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Тонер картридж Kyocera TK-1140

Дякую за профессійну консультацію! Картридж ідеально підійшов до мого Kyocera FS-1035. Окрема вдячність за швидку відправку - вже наступнго дня пакунок був у мене на відділенні нової пошти. Успіхів вам!