Федорович рекомендує цей магазин
28 травня 2020

Купив: Лазерний картридж Canon 725 (3484B002), Замовлення №27Е1070

Ранком замовив, ввечері отримав. Картридж оригінал, якість друку відмінна!
Антон Крем рекомендує цей магазин
23 вересня 2019

Купив: Canon 725, Замовлення №19H1202

Добрый день! Заказал с доставкой НП. Оплатил заказ сразу, вышло без лишних затрат. Пришло, то что заказывал и в оговоренные сроки. Спасибо за качественную работу!
ТаткаЦех рекомендує цей магазин
5 вересня 2019

Купив: Оригінальний картридж Canon 737, Замовлення №19H2104

Закінчився картридж! На Hotline.ua знайшла декілька варіантів. Вибрала цей магазин, так як товар був вже на складі в наявності. Під’їхала за годину на склад, на місці все оформили без питань! Дякую за відповідність інформації на сайті та збереженому часу!
Відповідь представника «Euro DirесtPrіnt»
Дякуємо! Звертайтесь!
kiramelnyk7 рекомендує цей магазин
10 червня 2019

Купив: Оригінальний картридж Оригинальный картридж HP 17A, Замовлення №19L1506

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Швидка і злагоджена робота цього магазину приємно вразила. Забирала сама зі складу.Склад біля метро,питань не виникло - зручно. Дякую!
AlexShumskiy2019 рекомендує цей магазин
8 квітня 2019

Купив: Samsung SCX-D420A, Замовлення №19K2103

Картридж отправили Новой Почтой по Киеву по моей просьбе, обрадовала бесплатная доставка и отправка в день заказа, не смотря на то, что заказ оформил в 17:15, забрал на следующий день на почте без привязки к курьеру, картридж печатает отлично. Спасибо, за хорошо организованную работу!
Arkadiy Lesnyak рекомендує цей магазин
29 березня 2019

Купив: HP 83A (CF283A), Замовлення №19В0810

Картридж получил очень оперативно, по QR-коду на упаковке проверил товар на сайте Hewlett-Packard, картридж оригинальный. Сервисом доволен, магазин рекомендую!
Роман Зуев рекомендує цей магазин
5 лютого 2019

Купив: Samsung MLT-D101S, Замовлення №19A1007

Доставили в день заказа в удобный для меня временной коридор. Сервисом и товаром очень довольны!
Сергей Сергеев рекомендує цей магазин
30 січня 2019

Купив: Canon C-EXV14, Замовлення №19A0901

Заказал и забрал с пункта выдачи в тот же день.Все отлично.
taras_g рекомендує цей магазин
26 квітня 2018

Купив: Canon 716, Замовлення №18D0315

Очень доволен заказом по очень привелкательной цене. Приятно то: что меня предупредили о том, что упаковочная коробка немного примята. Но это для меня не имеет значения, так как сам картридж очень хорошо упакован.
yahtize рекомендує цей магазин
20 квітня 2018

Купив: Canon C-EXV-14 (0384B006), Замовлення №18С0104

Товар замовили через НП. Все прийшло на наступний день. Товар оригінальний. Дуже задоволені покупкою в цьому інтернет-магазині!
Відповідь представника «Euro DirесtPrіnt»
Представник магазину «Euro DirесtPrіnt»
Дякуємо за покупку, раді бачити вас повторно )