Yaron4ik рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Картридж Epson T9451 Black (C13T945140)

Делал тут довольно большую закупку, купил сразу три чернила разных цветов. Заказ собрали довольно быстро, пока я доехал две остановки метро до Васильковской и прошел пешком пять минут до магазина, все уже было готово. Качеством картриджей я доволен, поэтому взял себе этот магазинчик на заметку.
Евгений Наумов рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Тонер для принтера Canon C-EXV34 Magenta (3784B002AA)

все добре - замовлення швидко відпрацювали, швидко доставили за адресою
Татьяна Качайло рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Картридж 703 Canon (7616A005)

Магазин изначально выбирался по самой низкой стоимости картриджа 703 Canon и этот магазин оказался лидером. Перезвонили касательно заказа буквально через пару минут, наличие и цену подтвердили. Отправку магазин сделал в тот же день.
Віктор Половинченко не рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Хотів купити: Бумага для принтера/копира Stora Enso Berga Speed (80) A4 500л

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

перейшов на сайт продавця, зробив замовлення з доставкою новою поштою. Через деякий час зателефонував менеджер і повідомив, що доставку данного товару новою поштою не здійснюють. Навіщо тоді доступна така можливість при оформленні товару? Напишіть в описанні товару, що доставки на ньго немає, а є тільки самовивіз...
Відповідь представника «Euro DirесtPrіnt»
Доброго дня! Інформація по доставці паперу є на нашому сайті в розділі "Доставка", врахувавши ваш відгук ми продублювали цю інформацію з розділу "Доставка" в опис товару (Папір для принтера/копіра Stora Enso Berga Speed (80) A4 500л (6416764000813)). Дякуємо вам за відгук!
Борис Данчишин рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Купив: Лазерний картридж Canon 737 Black (9435B002), Замовлення №27E1070

Магазином, товаром, ценой и общением доволен. В отличии от многоих других продавцов на хотлайн.................. Покупаю регулярно, рекомендую!!!
Роксаааааа рекомендує цей магазин
16 грудня 2020

Купив: Оригінальний катридж Canon 725, Замовлення №0008841

Зробила замовлення і дуже задоволена роботою магазину. Проконсультували на 100%. Допомогли з вибором, порадили найкраще за мінімальну ціну. Відправили дуже швидко. Катридж працює добре, немає жодних зауважень. Дуже задоволена підходом до клієнта. Магазин щиро рекомендую.
Григорій рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: Лазерний картридж Canon 703 (7616A005), Замовлення №0008817

Хочу подякувати, за оперативність і відповідлаьний підхід. Замовляв товар під свого клієнта, по перше адекватний і розумний персонал, відправку зробили в той самий день, картридж до останнього моменту мав сумніви що оригінальний, але не один час займаюсь їх постачанням, все відповідає. Дуже дякую! Нехай мій відгук допомогає вам з новими клієнтами!
Відповідь представника «Euro DirесtPrіnt»
Дякуємо і Вам! На взаєм! Раді будемо знову з вами чутися!)
Romashvip рекомендує цей магазин
9 грудня 2020

Купив: Оригінальний картридж HP CE255A, Замовлення №0008823

Очень, довлен работой с магазином!!! Товар в наличии, цена соответсвует заявлекнной, быстро отправили, быстро получил. Настараживала низкая цена, но взля в руки, уже не один год печатаю на аппартате, все 100% ок. Спасибо, удачных продаж и быть здоровыми!
Відповідь представника «Euro DirесtPrіnt»
Дуже дякуємо за ваш відгук, раді співпраці у подальшому!
Dmitriy_86 рекомендує цей магазин
1 липня 2020

Купив: Лазерний картридж Xerox 006R01520, Замовлення №29F1112

Все работает как нужно, к картриджу претензий нет. Берем регулярно. Магазин рекомендую!
Иващенко Денис рекомендує цей магазин
9 червня 2020

Купив: Лазерний картридж HP 83A (CF283A), Замовлення №05F1097

Покупал этот картридж в офис, коллеги остались очень довольные. Продавца и товар рекомендую!