Владислав Городничев не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Хотів купити: ADAM Audio T7V, Замовлення №115401

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Странная ситуация! Сделал заказ 27.08 и тишина, перезвонил говорят с вами свяжуться в ближайшее время. Ладно суббота, ждём. В понедельник тоже мороз по коже. Звоню. Да ожидаем, ну ок. Звоню позже. Отвечают что цена изменилась и нужно ставить на учёт по новым ценам, мы перезвоним через 15 минут. Тихо. Звоню, мы ещё не оприходовали. Перезвоним. Неделя ещё прошла. Вот и всё отношение.
Александр Осадця рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Телесуфлер Datavideo TP-300, Замовлення №108814

Все дуже швидко і якісно, менше ніж за 2 дні отримав замовлення. Дуже дякую за якісну роботу магазину artway.ua
Shadow рекомендує цей магазин

Купив: Sony Alpha a7 lll

Александра Горган рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Квадрокоптер Autel Evo II Dual Rugged Bundle

Придбали квадрокоптер на потреби ЗСУ. Підійшли з розумінням і зарезервували товар на час, доки у нас була затримка із переказом коштів. Відправка вчасна і усі необхідні документи було надано в повному обсязі. Вдячні за оперативність!
anattoly рекомендує цей магазин

Купив: Panasonic Smart-Quick Charger+Eneloop Pro

Фёдор Иванов рекомендує цей магазин

Купив: Tascam Model 12, Замовлення №103688

Шукав мікшер, на той момент ціна у цьому магазині була однією з найпривабливіших, трохи турбували деякі відгуки- але у підсумку купив тут. Продавець оперативно відгрузив товар та дав можливість оплатити накладеним платежем. Проблем зі станом товару (новий) та пакуванням не виявив. Можу рекомендувати співпрацю з даним продавцем.
Krystyna Kulynych рекомендує цей магазин

Купив: Объектив Canon RF 100mm f/2.8 L IS MACRO, Замовлення №102321

Рекомендую магазин. Очень быстро отправили заказ. Обещали за 3 дня, дошел за 1. Цены очень приятные, не смотря на ситуацию в стране. Техника официальная, не серая, от производителя, с гарантией. Все хорошо упаковано. Коробка в коробке, в пупырке и сбоку место еще бумагой проложено, чтоб не болталось. В общем, очень приятное впечатление от магазина осталось.
Vasyl Prytiupa рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Виброподвес Rycote InVision USM-L, Замовлення №103673

Дуже раджу магазин. Все пройшло супер.
Сергей Христенко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 липня 2022

Купив: Крепление для студийной стойки, Замовлення №64501