Вика Колесниченко рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Autel EVO Lite+ Premium Bundle (Gray)

Дуже приємний продавець, постійно на зв'язку, справедлива ціна!
Елена Чорба рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Объектив Nikon Z 50mm f/1.8 S (JMA001DA), Замовлення №83147

Все пройшло належним чином, ціна дуже гарна, зв'язок з адмінами швидкий, пакування ретельне, рекомендую мати справу з цією компанією
Maria K рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Купив: Autel Pro Rugged Bundle

Дуже вдячні Artway за допомогою з купівлею товару, ціна як на сайті, самі забрали зі складу без проблем на наступний день. Враховуючи те, що мали неприємний досвід з іноземною компанією, яка по повній передоплаті не доставила товар, дуже вдячні Артему за швидкий і зручний сервіс!
Alex Aleksieiev не рекомендує цей магазин
14 травня 2022

Хотів купити: ProTactic BP 450 AW II

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена оказалась на полторы тысячи выше. После сообщения мне другой цены, на сайте ничего не поменяли
Валерий Альбертович не рекомендує цей магазин
28 квітня 2022

Купив: RF 50mm F1.8 STM, Замовлення №83112

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «ArtWaY Украина»
Скорее всего Вы ошиблись магазином, мы Вам ничего не продавали! У нас даже нет номеров заказов, которые начинаются на 83
Дмитрий Мучник не рекомендує цей магазин
27 квітня 2022

Купив: Наушники Behringer BB 560M, Замовлення №71690

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Магазин не рекомендую. Изначально менеджер магазина перезвонил мне с требованием внести 50%-ю предоплату. Такое требование не указано в условиях доставки на сайте магазина. После моего отказа сторговались на 10%-ой предоплате. Товар доставлен быстро, но в надорванной коробке без сопроводительной документации: ни квитанции, ни гарантийного талона. Спустя неделю товар работает исправно.
coder85 не рекомендує цей магазин
21 квітня 2022

Хотів купити: Экшн-камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW)

Не відповідність ціни. Різниця у 2000 грн
Сергей Першин не рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Купив: Фотоаппарат Olympus E-M1 mark 2 12-40 (после теста)(V207061BE000), Замовлення №71114

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

роман п рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Чемодан Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner Blue

Отличный магазин. Менеджер Артем профи своего дела. После заказа на сайте, звонок от Артема - согласовали все детали, наличие, доставку, оплату. Приятным сюрпризом стало акционное предложение в виде сертификата. В оговоренное время доставили все в лучшем виде. Магазин однозначно рекомендую.
Ярослав Куцій рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Ветрозащита Rode DeadCat GO (DEADCATGO), Замовлення №68124

Відправили вчасно, все оформили швидко, зв‘язалися для з’ясування деталей. Не відправили номер накладної, але підтримка спрацювала швидко, вчасно і якісно. Надали номер накладної і я отримав товар. Якісно упаковано, все класно. Задоволений товаром, все підійшло ідеально. Ще раз дякую хлопцям з підтримки сайту. Молодці, допомогли і вирішили деякі моменти щодо відправлення