Юркес Юра рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Blue (Global), Замовлення № № 243543

Доставка супер бистра 5+ Тільки не зрозуміло як працює гарантія від магазину
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Юрій! Вдячні за відгук. Гарантія від магазину 12 місяців, діє по чеку, який Вам надали.
Sergiy Pavlov рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13 Lite 8/256GB Lite Pink, Смартфон Xiaomi 13 Lite 8/256GB Lite Pink, Замовлення №243430

Все супер! Ціна, швидкість, пресонал. Дякую!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Сергій! Вдячні за відгук, будемо раді новим замовленням!
Артур Кирилюк рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Air3 Glaze White, Замовлення № 243380

Дуже Задоволений ... Замовлення прийшло Раніше чим Очікував Персонал Чудовий Буду Рекомендувати Данний Магазин Знайомим та Близким 10 из 10
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Артур ! Щиро вдячні за гарний відгук, звертайтеся до нас ще.
Evgen Batsman рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Чохол-накладка Ipaky TPU Soft Litchi Stria Series Case Apple iPhone 7/8 Black, Замовлення №243361

Замовив на їньому сайті але був пересорт. Оператор зв'язалась і запропонувала заміну. Приємно що є магазин де я можу прийти і забрати.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Євген! Щиро вдячні Вам за теплий відгук, будемо раді новим замовленням!
ТАТЬЯНА ТОЛОЧКО рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Xiaomi Redmi 10C 3/64GB Graphite Gray (Global), Замовлення №243308

Рекомендую найкращий інтернет магазин користуюсь їхніми послугами вже не один рік.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Тетяна! Дякуємо за теплий відгук! Наша команда працює завжди заради того, щоб наші клієнти були задоволені. Чекаємо Вас знову за покупками!
Людмила Ерахтина рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Планшет Teclast P40HD 6/128GB LTE Gray, Замовлення №243263

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Людмила! Щиро вдячні за гарний відгук, звертайтеся до нас ще.
Александр Резуник рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Смартфон Blackview BV9200 8/256, Смартфон Blackview BV9200 8/256., Замовлення №243186

Заказал телефон и на следующий день уже пришел товар в магазин Киевстар. Проверили, выписали чек. Всем доволен, спасибо за оперативность и хорошее обслуживание.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Олександр! Щиро вдячні за гарний відгук, звертайтеся до нас ще.
alexvakulov1972 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 червня 2023

Купив: TOTO PET Film Screen Protector 4H Universal 8\\\'\\\', Захисна плівка для екрану планшета TOTO PET Film Screen Protector 4H Universal 8'', Замовлення №243185

Обслуживание абсолютно бестолковое. Название на упаковке одно , а внутри совсем другое содержимое. Заказал плёнку диагональю 8 дюймов , получил 7 дюймов. Поверил упаковке и даже чек выкинул. Не знаю как можно перепутать 7и8 дюймов. Для этого даже линейки не надо. На глаз видно. Позор магазину а мне урок на будущее.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Олексій, дуже прикро, що сталася така ситуація, приносимо вибачення, вже зв'язались з Вами та запропонували варіант вирішення.
Спасибо персоналу магазина. Моя проблема решена. Осуществлён возврат товара и денег.
20 червня 2023 Відповісти
Dmytro Maslikhin не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Чохол для смартфона TOTO Acrylic+Tpu Case Xiaomi Redmi Note 5 Transparent Transparent, Замовлення №243136

На жаль, приїхав хлам, який на наступний день розклеївся. Вартість товару + доставка = приблизно 250 грн - внікуди. Повертати немає сенсу в силу того, що доставка 2/3 суми займає, яку магазин не компенсує. Висновок : якість товарів магазину підлягає сумнівам.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Дмитро! Нам дуже шкода, що товар виявився не відповідної якості. Наш менеджер направила Вам реквізити для повернення товару. Компенсується повна вартість замовлення, окрім накладенного платежу - 2% і 20 грн, які рахуються окремо за послуги Нової Пошти.
Sanichechichka не рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green (MWH72)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Друг замовив товар, та вніс повну передплату (... оплатою) після чого магазин написав, що відправить замовлення на наступний день зранку. Цього не відбулося, після чого ми почали писати на сторінку. Але нас просто почали ігнорувати. Вже третій день просто нічого не відповідають!!!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Нам дуже шкода, але ми жодного відношення да магазину ФІШКА не маємо (( У нас інтернет магазин Фішки.юа. Платежі приймаються, виключно, на розрахунковий рахунок IBAN юридичної особи, якщо і трапляються випадки, коли по нашій вині ми не можемо відправити клієнту товар, або гарантійні випадки, то ми повертаємо кошти клієнтам в 100% випадків. Рекомендуємо звернутись до поліції з доказами оплати. Вибачте, що не змогли Вам допомогти.