isvova рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: WD SN 850 1TB with heatsink

Передзвонили швидко після замовлення. Кур'єр привіз на наступний день. Одразу встановив у PS5 без ніяких проблем. Довольний як слон ) Аби ж ціну трохи меньше.
Катерина Кириченко рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: SSD накопитель Samsung 860 EVO 500 GB

Купляла тут SSD, забирала сама бо треба було швидко, все організували максимально швидко)) дякую!!!
MeMfiS рекомендує цей магазин
7 червня 2022

Купив: SODIMM Hynix 16 GB DDR4 2666 MHz (HMA82GS6JJR8N-VK), Замовлення №1663

Отличный магазин, на этот раз взял 16gb для двухканального режима чтоб поддержать встройку Ryzen 5pro 4650g получил более чем ожидаемый прирост в производительности с заделом на будущее. В этот раз средства сразу перевел на карту) Благодарю Сергея за супер-быструю отправку! Высоких продаж и успехов в бизнесе!
Уважаемый MeMfiS - Спасибо за заказ и отзыв
TTPOBI3OP рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Micron 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (MTABATF1G64HZ-2G6E1)

Заказал на сайте, внес предоплату 200 грн и уже через день забрал товар. Память работает, гарантийный талон на месте!
Уважаемый TTPOBI3OP - Спасибо за позитив
kfio3d-0 рекомендує цей магазин
5 травня 2022

Купив: Оперативная память KINGSTON KVR1333D3N9/4G

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Магазином доволен, обслужили быстро.
Enot Racoonenko рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: Samsung 860 EVO 2.5 500 GB (MZ-76E500BW)

Очень хорошее место для покупки в столь сложное время. Скорость доставки ограничена только возможностями оператора. В течении часа после звонка магазина и уточнения деталей получил смс от почты о том что ко мне едет посылка. Приятно удивлён! Винт что надо, см. Фото. Продавца рекомендую.
Dmytropy рекомендує цей магазин
1 травня 2022

Купив: Пам\'ять для ноутбуків Crucial 8 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (CT8G4SFRA32A)

Купував для апгрейда Lenovo Legion 5i 17IMH05. Пам'ять з цим ноутбуком сумісна та працює як і повинна. Супровід продавця на стадії оформлення та строки доставлення замовлення — 5 зірок. Так тримати! Рекомендую цього продавця!
Дуже вдячні за позитив - Успіхів Вам
RAKUSHKA 13 не рекомендує цей магазин
14 квітня 2022

Купив: Процессор AMD Ryzen 7 3700X (100-100000071BOX)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Заказывал процессор, приехал в помятой коробке, на самом процессоре следы грязных пальцев, ножки на процессоре видно немного выгнуты с крайней стороны! Ужас просто! Ни чека, ни гарантийного талона ничего не предоставили в комплекте
Відповідь представника «GALAKSI»
Добрый день - Будем разбираться со складом который вам отправил этот процессор
Bohdan рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Память для ноутбуков Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 2133 MHz (M471A2K43BB1-CPB)

Предлагают хороший ассортимент OEM-памяти. Я нашел нужную планку в пару к заводской в старый ноутбук только здесь.
Тетяна57 рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Kingston Kvr1333d3n9 4G

Обслуговуванням та якістю товару задоволена. Зручна та швидка доставка. Вдячна.