Масляник Татяна рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Kingston 8Gb 1333MHz ddr3

С заказом проблем не было, быстро, рекомендую магазин
Елизавета Положивец рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Samsung 860 EVO 2.5 500 GB (MZ-76E500BW)

Спасибо за быструю доставку, отправили в тот же день, очень довольна! Доброжелательный менеджер, терпеливо ответил на все вопросы.
Jane Kaplina рекомендує цей магазин
30 січня 2022

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 8 GB DDR3 1333 MHz (KVR1333D3N9/8G)

Оперативно опрацьовано мою заявку. Товар в наявності та відправка в день замовлення. Дякую!
kuzma_vlad рекомендує цей магазин
30 січня 2022

Купив: Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2TB USB (HDTB420EK3AA)

Хороший магазин, быстрая обработка заказа, быстрая доставка. Рекомендую
Елена Войцеховская рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Ssd samsung 860 EVO 500 GB

Очень быстро приняли заказ, сразу же перезвонили и отправили в тот же день. Всем рекомендую этот магазин!
Evgen Silkov не рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Хотів купити: Оперативна пам\'ять Crucial 16GB DDR3L-1600 SO-DIMM

Досить рідкісна пам'ять. На hotline вказано було що є в наяності. Перетелефонували наступний день кажуть 2-3 тижні треба буде почекати. Ок, чекаємо. За 2 тижні я перетелефонував. Сказали що постачальник їм відмовив, сказав що нема. Незрозуміло на що чекають, мене навіть не повідомили про відсутність. На hotline все ще вказана пам'ять в наявності.
Відповідь представника «GALAKSI»
Шановний - Вас чітко повідомили що через 2-3 тижні ми очікуємо цей товар - А пишите відгук через 2 тижні - Постачальник нам не відмовляв а просто затримує поставку
Представник магазину «GALAKSI»
Потрібну вам память SODIMM Micron 16GB DDR3L 1600 MHz PC3L-12800 отримали - Якщо ще цікавить то проплачуйте 5485 грн і ми вам відправимо
25 квітня 2022 Відповісти
Club Goodway рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Купив: SODIMM Hynix 8 GB DDR4 2666 MHz (HMA81GS6JJR8N-VK) PC4-2666V

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Именно этой памяти у продавца не оказалось. Но меня заверили, что такую больше не производят, и предложили более новую, даже с лучшими характеристиками. Причём, курьер приехал ко мне, установил память в ноутбук, проверил работоспособность, и это всё через 2 часа после заказа!!! Рекомендую!
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: SODIMM Micron 8GB DDR4 3200 Mhz (MTA8ATF1G64HZ-3G2J1), Замовлення №5900075368752

Всем доброго времени суток! Купил память для ноута в данном магазине. Все быстро, аккуратно, вовремя. Модуль памяти подошел. Отправка произведена магазином в тот же день.
Oleksandr Koval рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: SODIMM Samsung 4GB DDR3 1333 MHz

Зробив замовлення в цьому магазині через хороші відгуки. Оформив замовлення в п'ятницю в обід, а вже ввечері мені його доставили. Оплату взяли лише після того, як пересвідчилися, що пам'ять підійшла і все працює. Брав на старенький макбук про лейт 2011, 13 дюймів. Вдячний працівникам магазину за оперативність і чудовий сервіс!
Відповідь представника «GALAKSI»
Дякуємо за позитивну оцінку - Звертайтесь ще
Daniel Ebadian рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: Kingston DDR3 8gb 1600 MHz. (KVR16N11/8)

Получил товар быстро Нареканий нет