Дмитрий Сафарян рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Hankook Winter I*Cept RS3 W462 185/65 R14 86T, Замовлення №3374902000

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Змінив вибір, поспілкувавшись з продавцем. Краща ціна, та очікуваний рік випуску гуми.
Відповідь представника «SmartShina»
Дмитро, дякуємо Вам за такий приємний відгук і Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається і завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Влада Кочеткова рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Літні шини Goodyear EfficientGrip Performance (215/55R16 93V), Замовлення №80434

Замовляла Літні шини GOODYEAR EfficientGrip Performance 215/55R16 93V, прийняли та відвантажили швидко! Працюють по мінімальній передплаті, відправили накладним платежем НП. Все сподобалось! Буду ще замовляти та рекомендувати саме цей магазин!
Відповідь представника «SmartShina»
Влада, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Дмитро Шакалов рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Літні шини Nokian Tyres Hakka Blue 2 SUV (235/60R18 107H) XL, Замовлення №9401

Швидко зв'язались, швидко відправили. Взяли передплату за доставку 1000грн на рахунок ФОП та відправили наложеним платежем нової пошти. Покупкою та співпрацею повністю задоволений.
Відповідь представника «SmartShina»
Дмитро, дякуємо Вам за такий позитивний зворотний зв'язок. Ми цінуємо Вашу довіру і довіру всiх наших покупців, а також раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень та замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Xero Day рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Uniroyal Snowmax 2, Замовлення №80725

Great company. Their staff were very helpful in finding the right tires for my van. They kept track of where the tires were produced and how recently they were made. I wouldn't have been able to make a good choice by myself. I highly recommend this seller.
Відповідь представника «SmartShina»
Thank you for the positive feedback and recommendation. We are glad that you were satisfied with our service. We look forward to your new inquiries and orders. Sincerely, the team of the online store "SmartShina"
Сергей CyMPaK рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Літні шини Kapsen ICEMAX RW501 (195/65R15 95T), Замовлення №80657

Оперативно обработали заказ, цена адекватная, пришло в срок. Проконсультировали по поводу особенностей шин. Молодцы. Все бы так работали
Відповідь представника «SmartShina»
Сергій, дякуємо Вам за такий відкритий та приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та раді будемо бачити Вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Алекс Стефанович рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Літні шини Белшина ArtMotion (175/65R14 82H), Замовлення №20450775031382

Не всі магазини продають одну Белшину, а SmartShina продала) За це великий респект, оце й є - дбайливе ставлення до клієнтів
Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за такий позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Александр Хаджи рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Літні шини Toyo Vario V2+ (155/70R13 75T), Замовлення №По телефону

Цей магазин дбає за свій імідж і тому уважно ставиться до клієнтів. Ціна, якість, доставка на рівні. Шини отримав, збортував - все супер! Я дуже задоволений. Менеджер Олександр, то є добра праця!))
Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за такий приємний відгук та Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається та завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень та замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Yuri Olenchuk рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Літні шини Tigar High Performance (185/65R15 88H), Замовлення №20450739587356

Робота манагера відмінно! Отримав товар меньшь ніж за добу! Ціни адекватні! Резина себе покаже. Співпрацею задоволений. При потребі, буду замовляти у вас.
Відповідь представника «SmartShina»
Юрій, дякуємо Вам за відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Ivan Shkyrta рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Шини літні , Літні шини Roadstone Classe Premiere CP 672 (195/60R15 88H), Замовлення №241402500

Замовлення оплатив зразу. Все відправили в обумовлений термін. Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «SmartShina»
Іван, дякуємо Вам за приємний відгук. Намагаємося працювати швидко та якісно. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Andrey Baysara рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Літні шини Michelin Alpin 6 (195/65R15 91T), Замовлення №Без номера по телефону.

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Все добре, окрім строку доставки ( затримали на один-два дні). Але це не критично. Товар відповідає опису та замовленню.
Відповідь представника «SmartShina»
Андрій, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"