Ivan Samoylenko не рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: S23 Ultra, Замовлення №11111

Влад рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Dark Bronze Titanium w. Shale G. Band (010-02539-28/29), Замовлення №11289232

Хотів замовити гарний сучасний годинник, і зупинився саме на цьому. В магазині все швидко і зручно замовив і вчасно отримав. Годинник дуже вдало сидить на руці та має безліч корисних функцій. Залишився задоволеним покупкою!
Александр рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Samsung Galaxy Book3 PRO (NP960XFG-KC1US), Ноутбук Samsung Galaxy Book3 PRO (NP960XFG-KC1US), Замовлення №10682

Отлично сработал продавец. Быстро связались, быстро и качественно нанесли гравировку, быстро отправили. Товар в идеале. Доволен как слон
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic No Remote (CP.MA.00000559.01), Замовлення №34572

Я очень доволен своей покупкой в этом интернет-магазине! Заказ отправили очень быстро, а продавец был очень отзывчивым и внимательным. Квадрокоптер соответствует описанию и работает отлично. Я рад, что выбрал именно этот магазин для покупки. Спасибо за отличное обслуживание!
Nickolay Kozlov не рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/512GB Phantom Black (SM-S916BZKG)

Замовлення 10633 По факту в них невірно вказаний опис товару Samsung Galaxy S23+ 8/512GB Phantom Black (SM-S916BZKG) - вказано як європейська версія, а продають версію американську S916U - де дуже багато недоліків у порівнянні з європейською
Відповідь представника «swipe.ua»
дуже шкодуємо що співпрацю з нашим магазином було зіпсовано, власне в назві ми допустились помилки. Але про те, що версія Американська всі клієнти проінформовані, і з відмінностями теж.
Навіть після після відповіді на мій відгук ви не змініли інформацію на сайті і досі там вказана модель SM-S916BZKG (на поточний час 19:05 12 серпня 2023 !!! То де ж проінформовані?? Навідь жодного слова що продаєте американську версію на вашому сайті на сторінці товару не вказано!
Представник магазину «swipe.ua»
В описі вказали що це американска версія , саме в карточці товару , на всіх моделях )
13 серпня 2023 Відповісти
А які саме недоліки та як розрізнити ці версії?
2 вересня 2023 Відповісти
Міша рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01, PPBD050201), Замовлення №10761

Замовив в цьому магазині павербанк Baseus. Має заявлену ємність, все чудово. Замовляв накладеним плитежем НП. Відправили в день замовлення (дякую). На пошті все гарно перевірив, були присутні в посилці всі документи для гарантії. Мені як товар, так і магазин дуже сподобався. Рекомендую.
Oleh Holubovskyi рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/512GB Phantom Black (SM-S916BZKG), Замовлення №10599

Вам продали саме європейську версію Samsung Galaxy S23+ 8/512GB Phantom Black (SM-S916BZKG) чи американську S916U ?
10 серпня 2023 Відповісти
Американська версія S916U. Перед продажем менеджер зателефонував і проінформував мене про те, що смартфон американської версії.
Nickolay Kozlov відповів на коментар Oleh Holubovskyi
А в описі навіть досу вказано модель європейської версії (SM-S916BZKG). Дякую за вашу відповідь. А магазин спіціально не хоче виправляти інформацію на сайті.
nikita Nik рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Apple macbook pro 16 spcae gray MNW93, Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2023 (MNW93), Замовлення №10327

Зробив замовлення на сайті , так як в магазині в якому хотів забрати самовивозом не було , доставили в інший машазин через 15 хвилин , тому довго не прийшлось чекати , дякую за оперативність , і дякую за те що зробили послугу гравіювання в подарунок , це приємний бонус )
Матей рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips XC7041/01, Замовлення №10275

Bogdan S рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB, Замовлення №77749

Замовив окуляри віртуальної реальності в даному магазині , думав що це якась відкрита коробка , бо ціна була дуже дешева , зробив замовлення , менеджер Христина відразу зателефонувала , і запевнила що вони абсолютно нові , запаковані , я засумнівався , але попросив щоб відклали для мене , я підійду в магазин і огляну самостійно . Дійсно все так , нові , запаковані , ще виписали мені гарантію на рік , тому ставлю +. Я задоволений , буду рекомендувати всім .