Євгеній 274 рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Саундбар LG S90QY, Замовлення №9981

Підбирав на хотлайні прилічний саунбар під телік lg, так щоб був в наявності, щоб не чекати, і з невеликою передплатою. Вдалося купити в цьому магазині
Sеrhіі Sk рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: LG 50QNED816RE, Замовлення №9917

Товар отримав через три дні після замовлення і передплати.Попередньо узгодивши параметри, зупинилися на оптимальній моделі
Mаpат Б рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Телевізор LG 32LQ6300, Замовлення №9953

Не хотілось платить додаткові гроші за доставку новою поштою, да й передплату вони беруть меншу, якщо отримувати в столиці. Маючи поїздку по своїх справах, замовив на один з торгівельних центрів доставку.Довго чекати не прийшлось, бо набрали завчасно, як і домовлялись.При отриманні оглянули,основні кошти заплатив після перевірки
Sonic Fox не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: LG OLED55C2, Телевізор LG OLED55C2

Цена на сайте,на 5+ тысяч дороже
Yuriy B не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Sony XR-65A80L, Телевізор Sony XR-65A84L

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

дякую відгук довол ізмістовний і по суті. Вніс магазин в свій ЧС лист в антивіруі. щоб навіть випадково не попасти на нього колись
18 листопада 2023 Відповісти
Микoлa липа рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung GQ43Q60T, Замовлення №9854

Доставку роблять с заносом у квартиру, щоб можна було перевірити і включити.Доставщик допоміг розпакувати бо упаковано було як "котове сало".Служить поки як годиться. Вподобайка магазину!
Денис Горностай не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Хотів купити: Philips 48OLED707/12, Телевізор Philips 48OLED707/12

Занадто нав'язливі не рекомендую цей магазин
28 жовтня 2023 Відповісти
Глiб рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: LG 55QNED756RA, Замовлення №9819

Пересилка зайняла приблизно добу.Посилка приїхала в дерев'яному ящику.На пошті включив, оглянов на цілісність.Просили передплату 1500грн
Oлeкcaндр П рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60C, Замовлення №9801

В цьому магазині хотів купити з доставкою через перевізника бо проживаю за межами міста.Уточнив як буде краще.Вийшло,що доставка магазина дешевше і безпечніше.Завчасно попередили перед тим як привезли.Занесли, розпакували і перевірили.Пересилав невелику передплату.Обслуговування сподобалось
Vachesllav рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Телевізор Philips 50PUS8807/12, Замовлення №9699

Купив телевізор під ігрову консоль.Користуюсь близько місяця Підтвердились слова продавця про гарну картинку і ідеальну реакцію екрана навіть при найсучасніших іграх.Дуже задоволений покупкою, продавцю лайк за якісну інформацію про товар!