Yana777 рекомендує цей магазин

Купив: Електросамокат Kugoo M4

Сподобалося: відвантаження товару

адекватный продавец, быстрая отправка
Відповідь представника «ELECTRON»
Добрый день! Яна спасибо за доверие! обращайтесь!
Представник магазину «ELECTRON»
Спасибо за доверие! обращайтесь
15 вересня 2021 Відповісти
Maxim не рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Купив: Гироскутер Smart Balance Wheel U8 TaoTao APP 10,5 дюймов Pirat (пират)

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Mocm рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив: Електросамокат kugoo s3 pro

Перейшов на сайт, зателефонував і замовив самокат, консультація на гарному рівні, самокат відправили Новою Поштою, отримав, перевірив, все працює, вже місяць користуюся і мене він повністю влаштовує.
Татьяна Смолянинова рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Гироборд 10.5

Спасибо большое продавцу Евгению Очень компетентный,во всем помог разобраться и выбрать правильный нам гироборд Очень понравилась оперативность и обращение самого продавца Спасибо вам большое,ребенок очень доволен и мы конечно тоже
Ольга Павловская рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Скутер

8 квітня 2021

Купив: Сегвей Ninebot Mini белый

Огромное спасибо продавцу Евгению за оказанную консультацию а также за оперативную отправку. В начале переживала по поводу товара, что не смогу посмотреть вживую. Евгений скинул видео и отправил наложенным платежом без предоплаты. К товару пока претензий нет. Аккуратно упаковано, все работает. Дальше в процессе эксплуатации будем смотреть.
Валентина Андрийко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 квітня 2021

Купив: Електросамокати mini robot m365 pro

Илья Сидоренко рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Гіроскутер

Быстро перезвонили после оформления заказа на сайте. Быстро прислали. На сервисное обслуживание приняли без проблем и ремонт был выполнен в кратчайшие сроки, как и обратная отправка. Приветливые менеджеры - всегда помогут разобраться в вопросе. Буду смело реклмендовать магазин Электрон друзьям!
сней Арні не рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Smart balanse wheel 10.5

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Товар ніби то хороший. Але документів в коробці не було. Вислали повторно сказали доставку оплатять, не оплатили. Гарантійка незрозуміла. Накладної на товар або чеку не було . Тому категорично не рекомендую.
maximushepner не рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Купив: Максим Гепнер, Замовлення №3433

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент