Повітряне охолодження Noctua NH-U9S

Всього пропозицій: 10
ціни: 2 685 3 839 грн
Характеристики
Повітряне охолодження для процесораМінімальна швидкість обертання: 400 об / хвМатеріал радіатора: алюміній + мідна ...Рівень шуму: 22,8 (LNA - 16,3) дБРегулювання обертів: PWM + LNAРозмір вентилятора: 95x95x27 мм ... Дивитися усі
Опис
Активний кулер Noctua NH-U9S спроектований для можливості установки і задоволення потреб сокетов Intel LGA2066, LGA2011-0 і LGA2011-3 (квадратний ILM), LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150 і AMD AM2, AM2 +, AM3, AM3 +, FM1, FM2, FM2 + (потрібно задня панель), AM4 (входить в комплект з 2019 року, більш старі кулери потрібно NM-AM4-UxS). Пристрій базується на мідній основі з такими ж тепловими трубками, на яких тримаються алюмінієві ребра радіатора, а до них вже кріпиться 92 мм вентилятор. До слова, він має швидкість обертання від 400 до 2000 обертів в хвилину, при цьому його шум не перевищить 22,8 дБ, а термін служби може доходити до 150 000 годин. До того ж, активний кулер Noctua NH-U9S забезпечений 6-річною гарантією від виробника.
Написати відгук про товар
всі (5)
відгуки (5)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Бренд, комплектація, тиша, низька температура
Не сподобалося: Вартість, забагато дрібних деталей, термопаста моглабути і більш теплопровідна...
Досвід використання: кілька днів
встановив на сокет 1200 І5-11600К, працює тихо, температура в простої 30-35, підчас тестування на cpu-z процесор фактично пішов у турбо режим до 4.9 MHz але температура не дійшла і до 80, макксимальна температура проца 100. Поки задоволений, бо разгоном не займаюсь, але тишу і надійність ціную. термопаста інша з теплопровідністю близько 7 від Кулер Мастер.
Оцінка товара
Сподобалось: +компактный; +неслышно; +комплектация; +внешний вид; +гарантия)
Не сподобалося: -дороговато;
Досвід використання: кілька місяців
Корпус Chieftec Libra LF-01B-OP. Проц Rayzen 3600 (не разгонялся выше заявленых). При температуре в комнате 29-30C, проц прогревался в играх максимум до 67C.
Оцінка товара
Сподобалось: Якість, упаковка, комплектація, термопаста в комплекті, викрутка.
Не сподобалося: Інформація про сумісність з Socket 1366 на різних сайтах двояка. В інструкції написано, що під цей сокет підходить але потрібно докупати додатковий набір для монтажу. Відсутність гвинтів, шайб і гайок під монтаж на Socket 1366.
Досвід використання: кілька днів
Брав під Socket 1366. Дивом в мене знайшлись потрібні гвинти М3, потрібна довжина 25мм. З мого корпусу стирчить міліметра на три, але кришка закривається і деякі трубки стирчать у вентиляційні отвори). Цікаве рішення з геометрією поверхні теплообміну - мабуть так краще роподілює термопасту після монтажу. Але мені здається, що її кривизна завелика...
Сподобалось: + компактный + тихий +простота установки + комплект
Не сподобалося: - дороговато, наверно) - скорее всего не подойдет для разгона
Досвід використання: кілька тижнів
Куллер отлично вписывается в небольшие системы, установка настолько простая что справится и ребёнок, и старик. Все что нужно есть в комплекте от термопасты до отвертки и понижающего переходника. Важный момент: :даже на маленькой мат.плате кулер не перекрывает порты оперативной памяти.
Оцінка товара
Сподобалось: Ящо коротко, то: мідна основа і 5 мідних теплових трубок, відмінна ефективність, якість виготовлення, тихий, холодний, маленький, кросплатформений (підтримка встановки в розповсюджені сокети), 6 років гарантії, термопаста в комплекті.
Не сподобалося: Відсутні (ціна при такій якості - це розумне придбання, бо такі якісні речі просто не можуть коштувати дешево)
Досвід використання: кілька тижнів
А якщо з емоціями, то: Не кулер, а саме задоволення, яке почалось з відкриття коробки: взявши коробку (в яку запакований кулер) в руки, ви одразу розумієте, "шо маєте Річ". Якість та австрійська педантичність присутня в кожній деталі упаковки, не кажучі вже про якість виготовлення кулера та деталях і дрібничках, які йдуть у комплекті. Навіть простенька викрутка є, не кажучи вже про тюбик фірмової термопасти, яка теж йде в комплекті! Процес встановки дуже легкий та зрозумілий (материнка ASUS Prime Z270-K / soket 1151), та й до того ж є паперова інструкція по інсталяції на вказаний сокет (до речі інструкцій було 3 - на кожен розповсюджений сокет, або похідні на/з нього). Отвори на металевій пластині цілковито співпадають з шляпками болтів. Конструкція кріплення, незважаючи на простоту - надійно тримається, ніяких хитань та бовтань. Абсолютно не жалкую, що заплатив у рази дорожче, ніж поширені й дешевші моделі від інших виробників. З виконанням покладених завдань справляється на відмінно (процессор Intel Core i7-7700 (65 W), боксовий кулер навіть рядом не стоїть. Трохи нижче покажу на пальцях чому. Кулер встановлений на Intel Core i7-7700 (65 W), матринка ASUS Prime Z270-K. Використано термопасту Arctic MX-4. При завантажені системи, наприклад, майнером Nice Hash, який по максимуму задіює всі 4 фізичні ядра або 8 логічних процесорів (CPU Frequency [Turbo Boost]: 4,1 Ghz (40-44 W), утиліта ASUS AI Suite показує наступні результати по температурі процесора (інтервал між зніманням показань - 30 хвилин, цифри - пікові стрибки, тобто постійний температурний режим - це середнє значення): Full Speed - 43-48 C (максимальний автоматичний рівень охолодження); Turbo - 43 - 52 C; Standart - 51 - 61 C; Silent - 55 - 62 C (максимальний автоматичний рівень підтримання тиші). Якось так. Прошу боляче не кидатись тапками, бо взагалі це мій перший такий розвернутий відгук. Дякую за приділену увагу.