Каталог товарів
Київ
UA

Фільтр для акваріума Aquael Turbo Filter 2000 (109405)

Всього пропозицій: 10
ціни: 1 791 2 905 грн
Характеристики
внутрішнійПродуктивність, л / год: 2000Об'єм акваріума, л: більше 350 ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
Про товар
Де купити  (10)
Де забрати  (4)
Відгуки  (2)
Загальна оцінка
На основі 2 відгуків
5.0
Показати:
всі (2)
відгуки (2)
питання (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: Потужність фільтра, якість, кераміка в комплекті
Не сподобалося: довелося змінити губку на більш дрібнопористу, бо штатна затримує лише великодисперсний бруд
Досвід використання: рік і більше
Користуюсь даним фільтром півтора року, акваріум 300 літрів. Вода чиста і прозора. Якість подобається, деталі з’єднуються між собою щільно, потрібно докласти зусиль щоб їх між собою скріпити або розділити. Трохи допрацювала конструкцію, змінила губку на більш щільну (китайський ноунейм, підбирала по розміру), в бокс для кераміки під низ додала шматок спанбонду (агроволокно) для затримання найменших часточок бруду, а також одну із сіточок цього боксу по краю проклеїла ізоляційною стрічкою для щільності, бо постійно випадала. Шматок агроволокна за півтора року промивала разів три чи чотири, коли дуже заросло колоніями корисних нітрифікуючих бактерій. Автор попереднього коментаря пише про те що при знятті губки багато бруду розпливається в акваріумі - після заміни губки ця проблема зникла, плюс знімаю її разом із сітчастою трубкою на яку вона надівається, треба призвичаїтися. Єдине недопрацювання виробника, як на мене, це присоски. Їх чотири, вони великі, щільні і начебто непогані. Але вага самого фільтра досить немаленька, через що на присосках він просто сповзає униз по склу. Добре що в комплекті є штатний гачок, який дозволяє закріпити фільтр для підстраховки на край скла, але він на вигляд такий слабенький що боюся зайвий раз його чіпати. Сопло фільтра розвернула вгору для зменшення течії, бо потужність фільтра така що створюється відчутна течія. Загалом, рекомендую цей фільтр для тих, хто ще "не дозрів", як і я, на зовнішній, а якість звичайних внутрішніх уже не влаштовує
Фото Фільтр для акваріума Aquael Turbo Filter 2000 (109405) від користувача Оксана
Фото Фільтр для акваріума Aquael Turbo Filter 2000 (109405) від користувача Оксана
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: Мощный. Есть отсек для наполнителя (причём наполнитель керамический в комплекте).
Не сподобалося: Сложно мыть губку, Сложно найти дополнительный отсек для наполнителя.
Фильтр впринципе хороший, но... Помыть губку и при этом не замусорить аквариум проблемматично, тк при попытке снять её с фильтра сразу же половина грязи розлетается в стороны. Приходится брать пакет одноразовый, надевать на губку и только после этого снимать. Керамика в комплекте среднего качества и её хватает только на заполнение 2/3 емкости. Сверху удалось ещё положить 100 граммовый пакет угля. Пытаюсь найти дополнительную ёмкость для наполнителя, но как-то не получается пока. Будет губка-керамика-уголь. Мощность помпы позволяет.
Чи був цей відгук корисним для вас? 1
Коментарі (1)
1 лютого 2017 р., 12:26
Ruslan
Купил дополнительную ёмкость под наполнитель. К сожалению плотность прилегания этих ёмкостей могла бы быть и лучше (есть подсос воды между ними, хоть и маленький) Цена 313 грн.
Відповісти