Відгуки покупців

Сподобалось: Ничего
Не сподобалося:
Досвід використання: кілька годин
При получении на почте попытался проверить, при нажатии на рычаг фиксатора он сорвался и прокрутился. Дальше проверять было бессмысленно. Общее впечатление от сборки: собрано кое как, тяп-ляп, сойдёт и так...
Оцінка товара
Сподобалось: Материал пластик, легкая, цена,дизайн, разноцветная, проста в уходе, крепкая, интересна ребенку
Досвід використання: кілька тижнів
Пластикова чашка детская объемом 280мл, производитель Herevin. Разноцветная, довольно легкая, удобна для маленьких ручек. Роняли не раз, довольно крепкая чашка. Ребенку нравится рисунок на чашке.
Якість матеріалів
Набір слотів
Комплектація
Дизайн
Сподобалось: Український бренд, сучасний дизайн, продумана конструкція, підтримка відеокарт довжиною до 415 мм та кулерів висотою аж до 180 мм
Не сподобалося: Відсутність в комплекті жодного вентилятора охолодження, доволі тонкий метал корпусу
Досвід використання: кілька тижнів
Хороший та цілком бюджетний вибір кейсу для ПК, зручний для складання та доволі практичний. За таку ціну в принципі суттєвих мінусів немає, скоріше особливості та нюанси, та й ті не критичні, тому рекомендую до купівлі
Оцінка товара
Сподобалось: Красивый дизайн, доступная цена, коротая посадка, бренд Gulia, комфортные, летние
Досвід використання: кілька місяців
Хорошие носки, не однотонные темно-серого цвета, довольно удобные. Идеальны на повседнев, спортивные. Смотрятся очень красиво, идеально на лето и демисезон.
Оцінка товара
Сподобалось: Ціна Якість Теплопровідність Густина В'язкість Містить вуглецеві частки Довго не втрачає властивостей В комплекті лопатка
Не сподобалося: За 1-2 роки на гарячому залізі висихає повністю
Досвід використання: рік і більше
Вже не один рік користуюся цією пастою від Arctic, жодного разу не був розчарований. Наноситься легко, не така густа, як Deepcol Z9 (та взагалі схожа на пластилін), по консистенції трохи густіша за майонез. Комплектна лопатка досить зручна, єдиний недолік, що вона прозора і я її постійно не можу знайти. Наношу тонким шаром розмазуючи від центру до країв. Люди часто роблять помилку коли наносять багато, вважаючи, що чим більше, тим краще, зайве саме вилізе, але по факту це шкодить, адже задача термопасти: 1) прибрати повітряні зазори між чіпом та площиною радіатора охолодження; 2) передавати тепло через себе за рахунок теплопровідного складу. У цьому плані умовно преміальна MX-4 краща за більшість бюджетних паст (включаючи GD-900), але все ж поступається рішенням для оверклокерів. Користувався для охолодження різних процесорів, від гіперпеньків до 8-ядерників, а також відеокарт від "затичок" до 1070 та старих пічок від AMD, нарікань не було. Єдиний момент: десь за 1-2 роки активного користування ПК вона повністю висихає і якщо ворушити радіатор, то це може пошкодити сухий шар термпопасти, охолодження при цьому суттєво погіршиться. Але навіть суха термопаста чудово виконує свою роботу, адже містить вуглець, тому відбувається передача тепла (і ось тут чим тонше шар, тим краще). Кажуть, металовмісні пасти краще, але типу є ризик, що шматочки можуть відпасти і закоритити елементи на платах - не перевіряв, не знаю, але у кривих руках і AMD-процесор виривається із сокета разом із радіатором)) Щодо порівняння із GD900 - різниця є не тільки в ціні. Коли пасти свіжі, то перевага 1-2°C на користь MX-4, коли пасти висохнуть, то різниця ще більша. А те, що термопасти висихають і через якийсь час втрачають свої властивості, так чим новіше і гарячіше процесор, тим частіше вам доведеться міняти БУДЬ-ЯКИЙ термоінтерфейс. Тут писали про pump out effect - у іномовній статті є чітка порада, якої я інтуїтивно притримуюся вже багато років: наносьте тонкі рівномірні шари з мінімальною кількістю продукту, необхідного для видалення всіх повітряних зазорів, але не залишайте надлишків матеріалу. Ну і ще додам, що система охолодження має справлятися, не допускаючи температур вище 70°С. Або організовуйте нормальне охолодження, або робіть андервольт, але не розказуйте про погану термопасту через користування відеокартою у режимі під 90-100°С - це НЕ нормально, щоб там не затирали виробники про "штатний режим".
Фото  undefined  від користувача formicron
Оцінка товара
Сподобалось: - Стоимость на момент покупки. - Удобная для пальцев форма коннектора. - Очень гибкий, хорошо скручивается и укладывается. - Долговечный. Работает более 5 лет.
Не сподобалося: - Нет защёлок на коннекторах, неудобно отсоединять от порта. - Длина. Опционально подходит только для корпусов Full Tower, в остальных типоразмерах избыточен.
Досвід використання: кілька годин
Стандартный и недорогой кабель SATA-2, но долговечный. Питает оптический привод и с этой задачей до сих пор хорошо справляется.
Фото  undefined  від користувача Isolar
Оцінка товара
Сподобалось: Цена, черный цвет, легкие, простые, не слишком жаркие
Досвід використання: кілька днів
Черные носки от бренда Duna, мужские всесезонные носки, стоят своих денег. Не слишком жаркие
Якість матеріалів виготовлення
Відповідність вашому пристрою
Сподобалось: Класный дизайн, противоударный, бадал много раз и все ок, при этом не оставляет отпечатков пальцев на нем, да и цена не большая для такого чехла
Не сподобалося: нет
Досвід використання: кілька місяців
Чехол зашел на ура, во первых самую главную функцию это защита смартфона выполняет на ура, проверено опытом после множества падений, при этом он в руках не скользкий, приятно держать его, ну и на последко цена не большая, в общем я в одних плюсах остался, рекомендую и Вам.
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Сподобалось: Понравился дизайн, стильно смотрится, очень радует быстродейтвие и сочные цвета экрана, при этом 5000 аккамулятор довольно таки хватает на долго, отличная цена
Досвід використання: кілька місяців
Понравился внешний вид, очень солидно смотрится, при этом шустрый и хорошо снимает камера, а сам дисплей яркий и сочный, мне очень нравится, батарея держит нормально, я всем доволен то в общем остался, по этому буду рекомендовать к покупке.
Оцінка товара
Сподобалось: відомий брендовий виробник, достатньо велика ємність, достатньо велика швидкість запису даних, швидкий USB інтерфейс, стильний мінімалістичний дизайн
Не сподобалося: зараз на нього просто неадекватна ціна
Досвід використання: кілька місяців
Якісний швидкий зовнішній SSD на 1 ТБ від Kingson. Накопичувач виконаний у вигляді оригінальної плати з контролером, який безпосередньо сам працює з USB протоколом, без всяких костилів-перехідників.
Фото  undefined  від користувача ShereKhan

Пошук відгука в розділі