Відгуки покупців

Оцінка товара
Сподобалось: Доступная цена, мягкое полотенце, приятно для кожи, цвет, впитывает влагу
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька місяців
Небольшое хорошее полотенце махровое, сделанное из хлопка. Простой и не яркий серый цвет. Идеально взять такое в дорогу,на вылазку, на природу или дачу. Для лица и рук идеально подходит. Хороши впитывает влагу с кожи лица.
Оцінка товара
Сподобалось: Стоимость, размер, плотность, качество, цвет, отсутсвие рисунка
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька місяців
Хорошая салфетка-полотенце,квадратной формы с фисташковым однотонным цветом, сделана из хлопка. Приобрел для автомобиля, торпеду от пыли вытираю ей. Цена отличная, качество меня устраивает.
Оцінка товара
Сподобалось: Геймплей, різні сюжети, українська локалізація, графіка
Не сподобалося: Ціна
Досвід використання: кілька місяців
Нарешті в цій довгоочікуваній грі з'явилась українська локалізація, це дуже круто! Вона зберегла повністю всю автентичність оригіналу при цьому додавши деякі особливості, які краще побачити під час проходження гри, тому "спойлерити" тут не буду)
Продуктивність
Дизайн
Безшумність
Догляд
Керування
Сподобалось: Відомий бренд, низький рівень шуму, проста в установці, сучасний дизайн та зрозуміле керування, відмінний жировловлювач
Не сподобалося: Ціна, особливості повітропроводу
Досвід використання: рік і більше
Прекрасна та сучасна похила витяжка, що розрахована на досить широкі варильні поверхні. Під час встановлення не виникло жодних якихось проблем, все інтуїтивно зрозуміло, але є нюанси із повітропроводом, а саме необхідно використовувати гладкий, а не гофрований
Дизайн
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Сподобалось: Об'єм пам'яті дуже швидка зарядка великий вміст акумулятора приємно сидить у руці колір телефону чехол в комплекті в червоному клубі є безкоштовні шпалери (деякі шпалери мають видозмінні іконки додатків)
Не сподобалося: велика площа камер на зворотній кришці в червоному клубу потрібно окремо реєструватися
Досвід використання: кілька місяців
користуюсь 7 місяців і не маю дорікань. все працює чудово.
Фото  undefined  від користувача mummy
Відповідність заявленій ємності
Дизайн та якість
Комплектація
Гучність
Сподобалось: Ємкість батерії відповідає заявленій 4,6кВт. Додаток добре що він в наявності (сиренький звісно), але мінімальний контроль дозволяє,як встановити наприклад макс. заряд батареї (від 70 до 100%), Тепературу чого там всередині теж показує. Додаток працює через WiFi/BT, проблем з коннектом не було.
Не сподобалося: Дуже гучний, навіть при заряджанні на мінімальних потужностях(( Як для LFP великий час заряджання. Велике споживання інвертора в простої до 80-100W/год. До приблизно 100W не відображає потужність користувачів АС (від 220V) (на табло 0000), для USB портів відображає від 1 Вт. Дивний режим UPS з постійним підзаряджанням батареї.
Досвід використання: кілька тижнів
Дуже гучний, навіть при заряджанні на 500W від 220V (мінімальна потужніть заряджання 400W краще не ставити- веде як себе як потопельник, що захлинається, смикає кулери кожні 3 секунди)) Регулюється від 400-до максимуму в додатку, на корпусі 1800/3600W перемикачем. Як для LFP хімії дуже великий час заряджання, при цьому розрахунок часу по незрозумілій формулі. Неймовірно велике споживання інвертора в простої до 80-100W/год. (Є з чим порівняти). Тобто повністю заряджена зїдає батарею за 2 дні без навантаження якщо станція увімкнена (( Якщо вимикати повністю втрачає 1-2% за добу, може і таке використання комусь потрібне... До приблизно 85-100W не відображає потужність користувачів АС (від 220V) (на табло 0000- дуже не зручно), в той же час для USB портів відображає від 1 Вт. Режим UPS дивно реалізований- постійно підзаряджається від мережі, приблизно по формулі Потужність навантаження+20%, тобто при навантаження 85W з мережі 220V бере 100-105W. Час перемикання мабуть мінімальний як пишуть виробники 13мс, збоїв в роботі техніки немає. Таке чудо китайської промисловості під брендом з USA за немаленькі кошті...
Сподобалось: Ціна-якість
Не сподобалося: така інформація відсутня
Досвід використання: рік і більше
використовую даний носій як додаткову пам'ять для steamdeck 512gb. працює вже рік - 0 дорікань. використовується носій на всі 440gb.
Якість звучання
Зручність конструкції
Ізоляція від зовнішніх шумів
Зовнішній вигляд
Комплектація
Сподобалось: Якісний звук При підключенні до комп'ютера не вимикаються через 3 хвилини тиші
Не сподобалося: Як і у попереднього коментатора - тріснула дужка через пару місяців акуратного використання за комп'ютером
Досвід використання: рік і більше
Звук у них гарний, супербас не для галочки. Працюють 2 дні при активному використанні, тож заявлену витривалість акумулятора підтверджую. Але все це втрачає сенс, коли у них просто в один прекрасний момент ламається дужка. Зараз як міг полагодив шляхом накладання латки на тріщину, і для компа ще годиться. Звук мені подобається. Але, народ, нащо платити гроші за те, що гарантовано зламається? За відгуками на різних сайтах у всіх ця дужка тріскає.
Сподобалось: Ефективний, сумістний з PS5
Не сподобалося: Термопрокладки однакової товщини, не вистачає однієї товстішої.
Досвід використання: кілька годин
Встановив на SK hynix Platinum P41, температура впала приблизно на 15℃ під навантаженням ATTO Disk Benchmark (70℃ -> 55℃). Термопрокладки 2шт, але надто тонкі, тому довелось під низ ssd диску використати іншу термопрокладку, більш товсту, щоб радіатор щільно прилягав.
В PS5
PS5
Сподобалось: Швидкість. Не гарячий
Не сподобалося: Все супер
Досвід використання: кілька днів
Купував для PlayStation 5, підійшов ідеально. Непогана альтернатива Samsung Швидкість читання в консолі 6438МБ/с, 400гб ігор скопіювались на цей диск за 3хв 21сек Не гараяий зовсім, під стрес тестом в ATTO Disk Benchmark температура була максимум 70℃, після встановлення радіатору Gelid стала 55℃ (тест проводився через PCIE gen3).
Швидкість в PS5
встановлено радіатор