31 серпня 2012

Цены самые низкие! Есть все или практически все))) Супер сайт. Я довольна. Всем рекомендую
pharaon рекомендує цей магазин
31 серпня 2012

Заказывал пылесос LG. Приехал в офис в оговоренный заранее день - забрал. Приятно удивило, что менеджер проверила товар (включила в розетку), заполнила все гарантийки со штампами, да и вообще вежливо себя вела. Покупкой, как и магазином, остался доволен.
Відповідь представника «SKIDKA.ua»
Представитель магазина «SKIDKA.ua» Здравствуйте, Артем! Спасибо за позитивный отзыв! Мы рады Вам всегда! Оставайтесь с нами! С уважением, интернет-магазин "Skidka.ua".
tgz рекомендує цей магазин

Відповідь представника «Deshevshe.net.ua»
Спасибо за добрый отзыв ! Хотелось бы прокомментировать минусы: 1. По чату - ежедневно идет общение наших менеджеров с клиентами, там десятки страниц хистори каждый день.. Возможно в период смены сайта он немного барахлил, а в общем +- рабочий :-) 2. По контенту и ассортименту будем работать. Ещё раз спасибо, всего доброго !

30 серпня 2012

очень хороший магазин! рекомендую всем, покупайте здесь не пожалиете.все пришло вовремя и быстро, я довольна!
Sergey рекомендує цей магазин

Відповідь представника «ITbox.ua»
Спасибо за отзыв! Приятно, что Вы выбираете именно нас на протяжении всего этого времени. Ваши предложения по поводу пункта выдачи на Борщаговке мы рассмотрим:). Еще раз спасибо, оставайтесь с нами!

Не сподобалося: асортимент

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Mick ,приносим извинение за сложившуюся ситуацию .Мы обязательно передадим данную информацию руководству курьерской службы с которой мы сотрудничаем , что бы те в свою очередь провели инструктаж со своими сотрудниками. Надеемся на Ваше понимание, а так же, что в дальнейшем Вы будете пользоваться услугами нашего магазина и останетесь полностью довольны нашей работой
30 серпня 2012

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Deshevshe.net.ua»
Доброго дня, шановний пан Юрій. Перш за все хочеться подякувати вам за те, що Ви наш постійний кліент. Давайте трішки повернемось в історію і продивимось Ваші замовлення у нашому інтернет магазині. Всього ви оформили у нас 8 замовлень: №732211 замовлення ми отримали: 26.04.12 18:05 і вже Выполнен Менеджер M.Todadze [Миша Тодадзе] 27.04.12 14:46 , фактично день в день. №778812 - Принят Менеджер Yaroslav Prishlyak [Ярослав Пришляк] 03.07.12 08:21 , Выполнен Менеджер Viktor Derevinskiy [Виктор Деревинский] 05.07.12 15:54 №805987 Новый Клиент 01.08.12 16:49 , Выполнен Администратор Yakobchuk Roman [Роман Якобчук] 02.08.12 13:55 №805988 - дублікат попереднього замовлення. №811466 - тут на жаль товару не було в наявності, про що менеджер повідомив о 08:44, тобто з самого ранку, і ми , маємо надію не дуже зіпсували Ваші плани на день, так як замовлення було оформлено вночі. №822748 - 20.08.12 13:19 - прийняли замовлення, наступного дня ви його вже забрали: Выполнен Менеджер Viktor Derevinskiy [Виктор Деревинский] 21.08.12 15:34 причому це було комплексне замовлення на 10 процессорів і частину з них ми встигли перемістити зі Львова, незважаючи на час отримання замовлення - 13:19, тобто досить оперативно. №826551 - дублікат попереднього. Ну і останне замовлення, описане Вами тут. Так, дійсно менеджер помилилась з містом. Всі ми люди і інколи, на жаль помиляємось. Ви пишете: "Більшість позицій потрібно було терміново, виявилось що жорсткі диски в них в наявності були, та віддати не захотіли мені, буцімто вони під резервами і допомогти нічим не можуть," Так на момент Вашого приходу дійсно був товар під резервом, вивільнити його з-під чотирьох інших замовлень було нереально, оскільки частина товару вже була спакована на відправку в інші міста, один відданий кур"єру на доставку, а один з них очікував свого клієнта у цей день. Ну і взагалі всі наші кліенти мають рівні права і однаково цінні для нас, тому самі розуміете. Якби товар був на вільному залишку ми б з радістю його продали, це перш за все в наших інтересах. Також ви зазначили: " навіть вибачень коректних не почув, тільки спорчені очікування і т.д." прослухавши вашу розмову з менеджером я почув принаймі 5 разів вибачення. Вам Настя чітко пояснила, що вона винна, що вона переплутала місто, сама в шоці як таке могло статись і тд. А ви два рази як гулак на дону: "мені не потрібні ваші вибачення, мені потрібні вінчестери, я прийду через 15 хвилин в магазин". Настя каже: вибачте, але товару не буде, Ви відповідаете: "Мене це нецікавить, я все одно прийду в магазин через 15 хвилин, зробіть так щоб вінчестери були" і потім почали шантажувати відгуками на хот лайні і в книзі скарг, чим довели Настю до сліз ... Я вже не враховую розмову куратора менеджера з Вами та продавця торгзалу. Далі по вашому відгуку: "Та й з приводу цін - назва магазину далеко не відповідає дійсності." В розмові по телефону Ви кілька раз наголосили на тому, що купуєте товар для подальшої реалізації, саме тому він вам потрібен терміново, адже що ви скажете своїм кліентам. Неможливо зрозуміти як можна купувати по завищеним цінам для подальшого перепродажу ? Тут вже почалось пряме протиріччя реальності ... Все ж таки у нас досить успішна статистика взаємної роботи, майже всі замовлення були виконані вчасно, всюди ціна відповідала вказаній на сайті (а деколи ми робили знижки наприклад Hitachi Deskstar 7K1000.C 500Gb (HDS721050CLA362) по сайту 64.89уе, ми зробили за 63 і так в багатьох випадках), ніяких ваших прав не порушували, лишається загадкою чому ви не писали відгуки про попередні замовлення ? Думаю цей відгук носить більш емоційний характер, адже по більшості пунктів, які ви зазначили як наші недоліки в реальному житті ми йшли на зустріч і всюди робили якісно свою роботу. Маємо надію що не сильно підвели вас по цьому замовленню, будьте все таки трішки екологічніші до інших людей, всі можуть помилитись. Для того щоб уникнути помилок можна оформляти замовлення через кошик на сайті, так зручніше і для нас і для вас. Всього вам найкращого ! )
johndoe рекомендує цей магазин
30 серпня 2012

Заказал товар, перезвонили через пару минут, отправили в этот же день, сразу скинули номер декларации, консультанты общались вежливо и внятно. Всем доволен, советую данный магазин.
30 серпня 2012

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «FotoMag - old»
Спасибо, что написали. Извините пожалуйста, действительно задержалась поставка заказанного товара, что передвинуло сроки выполнения заказа. Мы стараемся свисти к минимуму появление подобных ситуаций.