Євген Соловйов рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-226-XT Black, SSD накопичувач Kingston NV2 1 TB (SNV2S/1000G), Повітряне охолодження ID-COOLING FL-12025K, Замовлення №13433

Швидко відповіли , оплату робив в повному обсязі на реквізити з смс (після такого виду оплати деякі магазини вже на цьому етапі починають не виконувати свої зобов'язання) , в той же день посилка поїхала новою поштою , пакування дуже гарне , спочатку трохи обурило що не знайшов чек у коробці , але менеджер повідомив що все є на моїй електронній адресі , тож рекомендую магазин dp-shop !!
Діана Дмитрусь рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №503

магазин топ
Валентина Шкабара рекомендує цей магазин

Купив: Садовий подрібнювач Makita UD2500, Замовлення №101760

Цей магазин став моїм улюбленим місцем для покупок Великий вибір, чудове обслуговування і надзвичайно приємний персонал. Вони знають, як зробити вашу покупку особливою. Рекомендую!
Aleksandr Sytnychenko рекомендує цей магазин

Купив: Тепловізор монокуляр Pulsar Telos XP50, Замовлення №829

Купую вже другий тепловізор марки Пульсар в цьому магазині, замовлення оформили та відправили в той же день. Тепловізор працює безвідмовно, зображення та дальність виявлення цілей вражають. Хороший магазин та дуже доступні ціни, РЕКОМЕНДУЮ !!!
Sergey Kuzhal рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система Samsung AR09TXHQASINUA, Замовлення №10017419

Неймовірний досвід покупки! Великий вибір, ввічливий персонал та ефективне обслуговування зробили мій візит незабутнім. Рекомендую цей магазин кожному, хто хоче отримати тільки найкраще!"
loki_amorf рекомендує цей магазин

Купив: Вугільний картридж для води Aquafilter AICRO, Замовлення №2838

Користуюсь послугами магазину з 2021 року, купуючи розхідники для зворотнього осмосу Aquafilter. Завжди отримую конкурентну ціну, індивідуальний підхід та оперативну доставку.
Алексей Черныш рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Grey, Замовлення №56045

Сервис на уровне, магазин советую
Довженко Руслана рекомендує цей магазин

Купив: Газонокосарка Bosch Rotak 32 (0600885B00), Замовлення №1435

Швидка відправка, наявність, актуальна ціна. Магазин рекомендую.)
Аліса Заріцька рекомендує цей магазин

Купив: Necchi c360, Замовлення №16534

Вже майже тиждень насолоджуюсь роботою за цією машинкою. Замовляла через сайт, менеджер перетелефонував досить оперативно, відповіла на питання по комплектаціі, дуже вічлива дівчина, також допомогла підібрати голки до машинки. Відправка була в день замовлення новою поштою, дуже швидко - вже на наступний день ввечері гралася зі строчками)) Магазин рекомендую і машинку в цілому також, бо дуже подобається, чк працює - тихенька, купа різних строчок ще й купа лапок в комплекті
Vsl рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Літні шини Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/55R16 97W), Замовлення №+380931408953

Більш ніж задоволений! Сумнівався щодо розміру, висоти і марки шин, щоб влізло в арки і не терлось. Менеджер все адекватно пояснив, перевірив відповідність до мого авто, порадив Hankook Ventus Prime 4 K135 215/55 R16 97W 2024 року. Вартість, у порівнянні з іншими магазинами/сайтами, виявилась нижчою (я про це вже знав, тому що беру тут вже невперше). Восени звернусь за зимовим комплектом обов’язково сюди. Дякую!