kis-artem рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Motorola G54 (12+256Gb) Midnight Blue (PB0W0006RS) (UA), Замовлення №56265

Магазин як завжди топчик Дякую, що допомогли купити подарунок для бабусі!
Serhiy Kharytonov рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Винний набір Xiaomi Circle Joy Beer and Wine 2in1 Bottle Opener Gift Set (CJ-TZ09), Замовлення №503114

Anastasiya M рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Кондиціонер Olmo edge deluxe, Спліт-система OLMO EDGE DELUXE OSH-09FRH3, Замовлення №Сф 0011227

Купили кондиціонер, дуже задоволені. Доставили вчасно та швидко встановили. Дякуємо команді за швидке оформлення і особисто Віталію який порекомендував по якості і організував швидке встановлення. Дуже рекомендуємо цей магазин.
Ірина Бойко рекомендує цей магазин

Купив: Кухонний комбайн Kenwood MultiPro Express FDP65.820SI, Замовлення №2035

Швидко реагує менеджер на повідомлення та надає адекватну інформаційну допомогу
Intelligent Network рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Процессор Intel Core i9-11900F (BX8070811900F) Box + Cooler, Система водяного охлаждения Corsair iCUE H150i Elite LCD XT Display (CW-9060075-WW), Замовлення №411270

Непоганий магазин, неодноразово там купую різну техніку, якість обслуговування на високому рівні.
Олег Іванчук рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1514

Василина рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №215478

Все прийшло вчасно і в гарному стані.Менеджер був професійний та ввічливий.Пркупкою в магазині задоволена та раджу всім.
Саша Коваленко рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №226396

Наталия Гусейнова не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Казан брізоль, 12 л з чугунною кришкою

Відвантажили не той товар, хоча тричі наголошували продавцю, що цікавить повністю чугунний виріб, і казан і кришка, не по тій ціні, що на сайті, на зауваження продавець облаяв, це чула уся нова пошта. Неприємний досвід. Категорично не раджу!
Відповідь представника «kazan.com.ua»
Доброго дня, дуже прикро , що ви не повідомляєте усіх деталей. Покупець тричі наголошував, що потрібен казан на 8 л з кришкою на дуже поганій російський мові. Для того, щоб уникнути таких ситуацій - рекомендуємо покупцю вивчити хоча одну із трьох мов, щоб ми могли його зрозуміти (українська , англійська або у крайньому випадку - російська) . Найкращий варіант - оформити замовлення на сайті через корзину. Ще хочу добавити , що покупець сам признався в тому, що йому всі магазини постійно відсилають не те, що він замовляв. Підозрюємо, що це пов'язано з тим, що покупець погано володіє мовами які були вказані вище. Цікаво , що залишити відгук у вас є час, а оформити замовлення через корзину або по телефону замість вашого чоловіка - у вас часу не знайшлось. У підсумку ми отримали збиток через повернення відправленого замовлення без передплати та не справедливо залишений відгук.
Захар Пащун не рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №74273

Все добре. Телефон працює норм. Хотів у заводській плівці, але сказали, що будуть пломби і товар новий. Трохи здивувався, коли знайшов у телефоні сім карту неквідомого оператору 5G. Напевно, телефон не новий а відновленний.