Victoriya Balyar рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare 9900 Prestige SenseIQ HX9992/12, Замовлення №Не пом?ятаю

Дуже швидко обробляють замовлення, якісно консультують. Працюють на довірі, що дуже приємно! Дякую
vladrevyako92 рекомендує цей магазин

Купив: DJI Mic 2 Basic (1 TX + 1 RX) (6941565971371), Замовлення №288732747

Основним фактором вибору саме цього магазину була ціна - супер низька відносно інших магазинів. Але плюс до цього здивувала оперативність виконання замовлення. За пару годин забрав, ніяких черг. Якість товару відповідає очікуванням. Рекомендую
Сьогодні На модерації

Купив: Захисне скло для телефону BeCover Защитное стекло для Xiaomi Redmi Note 9S / Note 9 Pro / Note 9 Pro Max Black (704835), Замовлення №223213002

Доволен спасибо.
Nikita рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №00000014555

Купував тут собі новий айфон 15PM. Магазином, замовленням та обслуговуванням абсолютно задоволений! Магазин рекомендую. The best!!!!
Vitaliy-kiev рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина Electrolux ETM43211L, Замовлення №73709

Задоволений магазином, ціна актуальна і одна з найнижчих серед пропозиції. Товар без зауважень, доставили вчасно, безкоштовно підняли на поверх (ліфтом), допомогли перевірити робочий стан.
MOHAX не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra SM-S9280 12/256GB Titanium Gray

в цьому фіолетовомукольрі телефону не було, по телефону домовилися за інший колір і замовлення прийняли. уточнив чи не китаєць, сказали що глобал... купив 16 квітня. як вияснилося це версія для Тайваню та Гонконгу!!! де мій самсунг пей? не раджу цей магазин
Чернихівський Михаїл Русланович рекомендує цей магазин

Купив: Whirlpool AKT 6465 NB, Замовлення №1022

Хороший магазин, доставка прийшла вчасно, самі ціни в цьому магазині дешевші ніж в інших
Oleg Sivak рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Підставка для охолодження ноутбука Gembird NBS-1F17T-01, Замовлення №1924249395

vladgani рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Blue/Blush Gift Edition 2023 (460690-01), Замовлення №456862

Все дуже добре, задоволені
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук!
kis-artem рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Motorola G54 (12+256Gb) Midnight Blue (PB0W0006RS) (UA), Замовлення №56265

Магазин як завжди топчик Дякую, що допомогли купити подарунок для бабусі!